Buracka

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

no zasa sa to niekam pohlo - zatial cely priebeh
1tyzden - prvy obhliadka a prve vycislenie skody okolo 6000eur to tusim bolo
2tyzden - obhliadka 2 obhliadka po ciastocnom odstrojeni 6500 eur
3tyzden - obhliadka dalsia porozobrati interieru a zisteni co je zle. 7700 eur
4tyzden - finalna obhliadka auta + auto bolo na stolici + odstranena zadna naprava , rozobraty cely zadok auta dokonca aj nadrz bola dole suma sa vysupla na 16486eur.
5tyzden to je neska - volal som do postovni a ze uz to je tym padom uzavrete a poslu to do BA na prepocitanie a vycislenie zostatkovej sumy za auto to by malo byt do konca tyzdna a uzavrete by to malo byt do konca mesiaca. cize lizingovka bude vyplatena koncom mesiaca marec(3ti mesiac) a volal som aj tam a ze hned ako oni dostanu peniaze vyplacaju klienta. takze aprili by som uz teoreticky mal mat peniazky aj ja.ktovie sice kolko ale aspon sa to uz pohlo...
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

po trosku zlostnom maily do poistovni pretoze som bol fakt na nich nas..ty pretoze stale nic sa nedialo mi aj zavolali a potom este aj mail poslali zo spravou --- Nakožko som po na?om telefonáte obdr?al súhlas z centrály na likvidáciu + schválenie pou?itežných zvy?kov,Va?a poistná udalos? bude zajtra ukončená.
takze som zvedavy zajtra tam volam a som zvedavy co povedia. ze kolko budu tie cisla na ktore cakam od 14.2.2009


Ked?e na?a linka je v neustálej permanencii, je obtia?ne sa k nám dovola?, av?ak sna?íme sa vybavi? telefonáty ako sa len dá ---- nad tymto som sa zasmial
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Koukám, ?e jsou v?ude poji??ovny stejné ........
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

a toto mi nebudete verit chalani neska som volal s likvidatorom ze secko ok a uz uzavrel tu udalost a posle prachy do lizingovky. volal som do lizingovky ze oni do tyzdna poslu prachy mne. uz som bol cely nateseny s toho ze si budem moct ist kupit auto lebo mam kupcu na vrak a vyslo mi to celkom dobre (aspon akontacia by sa mi vratila). asi za 30 minut mi volal likvidator ze ma pre mna smutnu novinu ze ten pan u nich bol poisteny iba do 31.1.2009 a ze tym padom mi tie peniaze nemoze poslat pretoze nema uzatvorenu ziadnu zakonu poistku . skoro ma JEEEE............LOOOOOO. a povedal mi ze to posle do zvezu poistovni a sporitelni slovenska alebo ze si to mozem uplatnovat cez svoje havarijko a potom poistovna bude vymahat prachy sudnou cestou od neho ale ze ja s tym nic nebudem mat. takze zasa budem cakat na poistovnu kym to zpracuje. co zasa bude trvat a som bol ce?ly nateseny ze do leta by som mal druhe auto :-( :twisted:
neska sa idem najebat 8)
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

1nekros1 píše:a toto mi nebudete verit chalani neska som volal s likvidatorom ze secko ok a uz uzavrel tu udalost a posle prachy do lizingovky. volal som do lizingovky ze oni do tyzdna poslu prachy mne. uz som bol cely nateseny s toho ze si budem moct ist kupit auto lebo mam kupcu na vrak a vyslo mi to celkom dobre (aspon akontacia by sa mi vratila). asi za 30 minut mi volal likvidator ze ma pre mna smutnu novinu ze ten pan u nich bol poisteny iba do 31.1.2009 a ze tym padom mi tie peniaze nemoze poslat pretoze nema uzatvorenu ziadnu zakonu poistku . skoro ma JEEEE............LOOOOOO. a povedal mi ze to posle do zvezu poistovni a sporitelni slovenska alebo ze si to mozem uplatnovat cez svoje havarijko a potom poistovna bude vymahat prachy sudnou cestou od neho ale ze ja s tym nic nebudem mat. takze zasa budem cakat na poistovnu kym to zpracuje. co zasa bude trvat a som bol ce?ly nateseny ze do leta by som mal druhe auto :-( :twisted:
neska sa idem najebat 8)
Chlape to je jako naschval. :roll:
Obrázek
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

to myslí? vá?ně, ?e to nikdo dřív nezjistil, ?e to auto nemá POV? :shock:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Hlavně ?e dostane? peníze. Měl by to zaplatit, tu?ím, ?e se tomu říká garanční fond poji??ovny. A ten si to potom vymů?e od toho hří?níka :evil:
Doufám, ?e mu to pěkně osolí
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

ved dostanem peniaze ale urcite nie na buduci tyzden :-( uz som si mohol ist kupit noveho grande puntika :-(

ozaj len tak medzi recou co hovorite na tu novu zltu farbu? ako to pristane puntovy.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

1nekros1 píše:ved dostanem peniaze ale urcite nie na buduci tyzden :-( uz som si mohol ist kupit noveho grande puntika :-(

ozaj len tak medzi recou co hovorite na tu novu zltu farbu? ako to pristane puntovy.
Nekrosi to je pech jako sviňa, to je opravdu do nebe volající případ, co pro?ívá?...

Jinak co se týče ?luté, já nevím, podle mně moc GP neslu?í a vidím v tom taxi ;-) ale na?ivo jsem to neviděl, mo?ná to je lep?í...
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

no ved prave na zivo som este zadne nevidel aspon neake fotky ale vonku fotene keby boli
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

1nekros1 píše:no ved prave na zivo som este zadne nevidel aspon neake fotky ale vonku fotene keby boli
já jsem ?lu?áka viděl u Fiata - ale vůbec mě nezaujal - trochu jako auto telecomu :-(


jo a přeju pevné nervy
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

1nekros1 píše:no ved prave na zivo som este zadne nevidel aspon neake fotky ale vonku fotene keby boli
Tak my kluci co jsme kolem Ostravy jsme tu cest meli. GP ve zlute bylo vystavene tam kde si davame srazy a ja za sebe musim rict ze mne to nijak zvlast nenadchlo. Mi se libi vice ta oranzova ktera uz se nedela a nebo i ta cervena co jsi mel.

Nejvice se mi to libi takhle. (ty pruhy a ty zrcatka v chromu by tam byt nemuseli)
Obrázek
Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Já ?lutou viděl na výstavě i na silnici a nevypadala ?patně. Ale osobně bych se raději znovu rozhodl pro červenou exotica (i kvůli viditelnosti ?píny)

Obrázek
Obrázek
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

gawry píše:
1nekros1 píše:no ved prave na zivo som este zadne nevidel aspon neake fotky ale vonku fotene keby boli
já jsem ?lu?áka viděl u Fiata - ale vůbec mě nezaujal - trochu jako auto telecomu :-(
jo a přeju pevné nervy
Ta modrá GP-čka vypadají zase jak auta "outůčka" (O2) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

HA HA HA
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Odpovědět