Nově se hlásím jako dal?í příznivec

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Nově se hlásím jako dal?í příznivec

Příspěvek od JardaK. »

Právě jsem se zaregistroval, i kdy? jsem "pouze" majitelem Punta2 (bez Grande), ale proto?e si jednou Grande určitě koupím (pokud dřív nepřijde zubatá!), tak u? dopředu hlásím sympatie ke v?em majitelům těchto krásných aut. Jsem registrovaný pod stejným nickem na fóru Punta, které teď vlastním a na stránkách Fiatu Tipo, které jsem předloni prodal. Nevlastnil jsem zatím nic jiného, ne? Fiat (500, F125p, 2x Tipo 1,4 DGT, Tipo 1,9 TD, teď Punto2 1,9 JTD), mám zkrátka slabost pro italská auta a Fiaty zvlá??. Mo?ná budu mít letos to ?těstí, ?e přijdu k nějaké koruně, tak?e budu silně uva?ovat o koupi. Měl jsem zatím v?dy jen ojetinu, teď se taky koukám do rubrik Tipcarsu apod., ale má představa (Grande Punto 1,3 multijet, 66kW) v nabídkách není, asi je to vozítko, které si kupující nechávají. V nabídkách bazarů je plno 1,2, ale já jsem "naftový", tak budu nucený při?etřit, prodat mého zla?áka a koupit nebo líznout nového GP. Tak?e to jsem já - JardaK. PS. Poradí mi někdo, jak vlo?it fotku?
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

ahoj vítej! at u? se rozhodne? pro jakoukoli motorizaci určitě nevybere? ?patně...!!! jinak návod je zde http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/viewtopic.php?t=59 ka?dopádně jsem rád ?e dál?ím přírustkem je severomoravák... tím dostávaj čechy dal?í zásah na direkt co se týče pořádání srazů :D :lol: tak?e doufám ?e se brzo potkáme na nějakém tom srazíku!!
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

benja píše:ahoj vítej! at u? se rozhodne? pro jakoukoli motorizaci určitě nevybere? ?patně...!!! jinak návod je zde http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/viewtopic.php?t=59 ka?dopádně jsem rád ?e dál?ím přírustkem je severomoravák... tím dostávaj čechy dal?í zásah na direkt co se týče pořádání srazů :D :lol: tak?e doufám ?e se brzo potkáme na nějakém tom srazíku!!
Čus, rád přijedu, i kdy? třeba zatím jen s mým ne grande Puň?ou, a? nasaju tu správnou atmosféru.
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Re: Nově se hlásím jako dal?í příznivec

Příspěvek od Davids »

JardaK. píše:Právě jsem se zaregistroval, i kdy? jsem "pouze" majitelem Punta2 (bez Grande), ale proto?e si jednou Grande určitě koupím (pokud dřív nepřijde zubatá!), tak u? dopředu hlásím sympatie ke v?em majitelům těchto krásných aut. Jsem registrovaný pod stejným nickem na fóru Punta, které teď vlastním a na stránkách Fiatu Tipo, které jsem předloni prodal. Nevlastnil jsem zatím nic jiného, ne? Fiat (500, F125p, 2x Tipo 1,4 DGT, Tipo 1,9 TD, teď Punto2 1,9 JTD), mám zkrátka slabost pro italská auta a Fiaty zvlá??. Mo?ná budu mít letos to ?těstí, ?e přijdu k nějaké koruně, tak?e budu silně uva?ovat o koupi. Měl jsem zatím v?dy jen ojetinu, teď se taky koukám do rubrik Tipcarsu apod., ale má představa (Grande Punto 1,3 multijet, 66kW) v nabídkách není, asi je to vozítko, které si kupující nechávají. V nabídkách bazarů je plno 1,2, ale já jsem "naftový", tak budu nucený při?etřit, prodat mého zla?áka a koupit nebo líznout nového GP. Tak?e to jsem já - JardaK. PS. Poradí mi někdo, jak vlo?it fotku?
Auto s timhle motorem je nedostatkove zbozi, a kdyz se tim padem nejaky obevi je trosku drahsi nez ostatni ale jinak motor to je skvely rozhodne doporucuju...
jardakaw
Návštěvník
Příspěvky: 90
Registrován: sob úno 23, 2008 13:08
Bydliště: Přerov

Re: Nově se hlásím jako dal?í příznivec

Příspěvek od jardakaw »

Davids píše:
JardaK. píše:Právě jsem se zaregistroval, i kdy? jsem "pouze" majitelem Punta2 (bez Grande), ale proto?e si jednou Grande určitě koupím (pokud dřív nepřijde zubatá!), tak u? dopředu hlásím sympatie ke v?em majitelům těchto krásných aut. Jsem registrovaný pod stejným nickem na fóru Punta, které teď vlastním a na stránkách Fiatu Tipo, které jsem předloni prodal. Nevlastnil jsem zatím nic jiného, ne? Fiat (500, F125p, 2x Tipo 1,4 DGT, Tipo 1,9 TD, teď Punto2 1,9 JTD), mám zkrátka slabost pro italská auta a Fiaty zvlá??. Mo?ná budu mít letos to ?těstí, ?e přijdu k nějaké koruně, tak?e budu silně uva?ovat o koupi. Měl jsem zatím v?dy jen ojetinu, teď se taky koukám do rubrik Tipcarsu apod., ale má představa (Grande Punto 1,3 multijet, 66kW) v nabídkách není, asi je to vozítko, které si kupující nechávají. V nabídkách bazarů je plno 1,2, ale já jsem "naftový", tak budu nucený při?etřit, prodat mého zla?áka a koupit nebo líznout nového GP. Tak?e to jsem já - JardaK. PS. Poradí mi někdo, jak vlo?it fotku?
Auto s timhle motorem je nedostatkove zbozi, a kdyz se tim padem nejaky obevi je trosku drahsi nez ostatni ale jinak motor to je skvely rozhodne doporucuju...
Taky sem spokojen.A motor je perfektní.
1,3 MultiJet 90k Racing 3dv Modrá New Orleans
2/2009
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Nově se hlásím jako dal?í příznivec

Příspěvek od JardaK. »

Taky sem spokojen.A motor je perfektní.[/quote]
Právě, ?e u? jsem si tady tro?ku početl pokec o kvalitě karosérie i motoru, tak?e vím, ?e nastávají problémy s klikami dveří, zadní nápravou, nezahřátelným dieslovým motorem apod., ale doufám, ?e to snad Ital v nově vyrobených GP odstraní nebo u? odstranil, proto?e já chci víceméně jenom jezdit. Do Punta Mk2, které jsem kupoval ojeté, jsem ze začátku vrazil dost (spojka, termostat, kladka alternátoru, el. stahování okna), ale teď u? rok jezdím bez nejmen?ích problémů. Bude mi stačit, kdy? GP 1,3 MJet bude stejně dobré jako Mk2. Nízká spotřeba, nízké povinné ručení, nadčasový tvar, to mě nejvíc láká.
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Re: Nově se hlásím jako dal?í příznivec

Příspěvek od Davids »

JardaK. píše:Taky sem spokojen.A motor je perfektní.
Právě, ?e u? jsem si tady tro?ku početl pokec o kvalitě karosérie i motoru, tak?e vím, ?e nastávají problémy s klikami dveří, zadní nápravou, nezahřátelným dieslovým motorem apod., ale doufám, ?e to snad Ital v nově vyrobených GP odstraní nebo u? odstranil, proto?e já chci víceméně jenom jezdit. Do Punta Mk2, které jsem kupoval ojeté, jsem ze začátku vrazil dost (spojka, termostat, kladka alternátoru, el. stahování okna), ale teď u? rok jezdím bez nejmen?ích problémů. Bude mi stačit, kdy? GP 1,3 MJet bude stejně dobré jako Mk2. Nízká spotřeba, nízké povinné ručení, nadčasový tvar, to mě nejvíc láká.[/quote]

Nezahratelnym motorem? to se mi nezda, on diesel se zahriva pozdeji, ale nezda se mi, ze by dobre netopil tohodle bych se rozhodne nebal. Jinak kliky dveri je uz vyreseny problem. Takze vsechny neduhy noveho auta jsou uz vychytane, akorat my (12/2005) si jich nekdy uzivame plnymi dousky :D
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

NEBUDE? LITOVAT,GPČKO JE ROZHODNĚ KVALITNĚJ?Í NE? PUNTO 2.MĚL JSEM HO 3 ROKY A VÍM O ČEM MLUVÍM....
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Zamčeno