Vyskakování startéru

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

J.B. píše:sud stále lámeme a já mám ve svém autíčku jen baterku 40ah.nemá ani to zelené oko...nestě?uju si jen mě zajímá ten problém....startuji na první ?krtnutí,občas to zacrhčí ale zas jsem od vánoc najel asi 50kilákú a startoval asi tak 6krát denně...jednou mi pravda vyskočila teplota zvenku kterou na malém display nemám mít...
:D tak rychle, a? se obsah nezkazí. Jinak mám teď čerstvou zku?enost s necelé 2 roky starou baterkou ve firemní Fábii. Má, resp. měla 55 Ah i kontrolní oko, které v?ak během týdenního stání zčernalo a vzhledem k tomu, ?e byl mráz, tak baterka ?la k čertu... A to se s tím autem jezdilo denně kolem 50 - 70 km. Zkrátka, výrobce dne?nch aut asi nepočítá s tím, ?e by auto nejezdilo denně nebo ho někdo pou?íval jen na metrové přesuny ve městech.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

ja mam s tym statim a kratkymi usekmi takuto skusenost. kolega kazdu zimu xy krat ma otravuje co ma s baterku v aute lebo sa mu stale vybija... nakoniec vysvitlo ze on nejde s autom aj mesiac alebo ide par krat len kusok po meste. nakoniec vysvitlo ze v tom je pravda ze dlho stoji v zime odtedy ked nejde dlhsie na aute si berie baterku do bytu ... auto stoji pred panelakom...

podalsie mal som favorita a ked som uz kupil Gp tak favorit stal u babky a pravidelne kazdy 2 tyzden som ho nevedel nastartovat pretoze sa vybila baterka a pritom bola ODPOJENAAA a bolo leto. a zapricinovalo to len to ze som robil len skusobne jazdy uchadzacom a vela startovania. 2 roky som chodil na tom aute do prace a nikdy som s tym nemal problem az ked som ho isiel predavat...

ZAVER: treba sa ist s autom aspon raz za cas prebehnut a vychutnat si VELKU BODKU. :)(: jarousek bude urite za ...
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

1nekros1 píše:ja mam s tym statim a kratkymi usekmi takuto skusenost. kolega kazdu zimu xy krat ma otravuje co ma s baterku v aute lebo sa mu stale vybija... nakoniec vysvitlo ze on nejde s autom aj mesiac alebo ide par krat len kusok po meste. nakoniec vysvitlo ze v tom je pravda ze dlho stoji v zime odtedy ked nejde dlhsie na aute si berie baterku do bytu ... auto stoji pred panelakom...

podalsie mal som favorita a ked som uz kupil Gp tak favorit stal u babky a pravidelne kazdy 2 tyzden som ho nevedel nastartovat pretoze sa vybila baterka a pritom bola ODPOJENAAA a bolo leto. a zapricinovalo to len to ze som robil len skusobne jazdy uchadzacom a vela startovania. 2 roky som chodil na tom aute do prace a nikdy som s tym nemal problem az ked som ho isiel predavat...

ZAVER: treba sa ist s autom aspon raz za cas prebehnut a vychutnat si VELKU BODKU. :)(: jarousek bude urite za ...
Naprosto správně :D :)(:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

naprostý souhlas!!!!!ale projedu ho bez :)(: :lol:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Zamčeno