Svetla (hmlovky) a ich spínanie

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
mikkes1
Návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: sob bře 08, 2008 10:11
Bydliště: Bratislava

Svetla (hmlovky) a ich spínanie

Příspěvek od mikkes1 »

nemá niekto skusenosti s hmlovkami ktoré sa spínaju pri zapnutej smerovke alebo pri vytočen volantu?
Videl som to na iných autach, aj Bravo to má, ked ide do prava tak sa mu rozsvieti pravá hmlovka.
existuje na to nejake zariadenie alebo niečo aby to tak isto fungovalo aj na GP??
Grande Punto 1,2 5D dynamic,
fólie 05, audio JBL,
plán na rok 2011: nové kolesá 16", zní?enie 30/30, vytlmenie.
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Sly?el, jsem, ?e je to napojeno na řídící jednotku, která mimo jiné snímá i úhel natočení kol.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
estewes
kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: pát kvě 22, 2009 12:54
Bydliště: Praha

Nesvítí mi mlhovky

Příspěvek od estewes »

Ahoj v?em. Prosím o radu. Nesvítí mi přední mlhovky, kontrolka na palubce ano, tam nevidím ?ádný problém. Podle manuálu od auta, je pro přední mlhovky pojistka F31, ta je v?ak v pořádku. V pojistkové skřínce u motoru jsem měřil v?echny pojistky výsledek - ok. Na zkou?ku jsem doplnil pojistkami i ty volné a nic. :( Mám osazeny mlhovky s ?árovkou H1. Přemý?lím, ?e mo?ná bude pojistka osazena jinde ( skřínka vlevo dolů vedle volantu, nebo v kufru ) Nebo to bude mo?ná relátkem? Opravdu nevím. Do servisu jsem zatím nevolal ale začínám nad tím přemý?let. Budu vděčný za ka?dou radu.
GP 1.4 57 kw /77, Dynamic, barva písková
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí mi mlhovky

Příspěvek od .bany »

estewes píše:Ahoj v?em. Prosím o radu. Nesvítí mi přední mlhovky, kontrolka na palubce ano, tam nevidím ?ádný problém. Podle manuálu od auta, je pro přední mlhovky pojistka F31, ta je v?ak v pořádku. V pojistkové skřínce u motoru jsem měřil v?echny pojistky výsledek - ok. Na zkou?ku jsem doplnil pojistkami i ty volné a nic. :( Mám osazeny mlhovky s ?árovkou H1. Přemý?lím, ?e mo?ná bude pojistka osazena jinde ( skřínka vlevo dolů vedle volantu, nebo v kufru ) Nebo to bude mo?ná relátkem? Opravdu nevím. Do servisu jsem zatím nevolal ale začínám nad tím přemý?let. Budu vděčný za ka?dou radu.
a zarovky sou ok?nebo konektory od mlhovek jestli nejsou nejak poruseny!!!skusil bych je vypojit a znova zapojit a skusit parkrat zapnout a vypnout a uvidis co ti tady kdo poradi ...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
estewes
kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: pát kvě 22, 2009 12:54
Bydliště: Praha

Příspěvek od estewes »

?árovky jsou v pořádku. I konektory, měřil jsem je ale nemám na nich ?távu.
GP 1.4 57 kw /77, Dynamic, barva písková
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Zajeď na diagnostiku. Systém osvětlení auta (hlavní, parkovačky, mlhovky, blinkry a dal?í) je propojen přes řídící jednotku. Jen pro info: auto nemá přeru?ovač blinkrů - bliká řídící jednotka. Taky systém zapínání světel buď zapnutím zapalování nebo ručně je zále?itostí elektroniky. Svítící mlhovky se taky po vypnutí a opětovném zapnutí zapalování znova nerozsvítí. Je mo?né, ?e opravdu kleklo relé, ale v manuálu není značeno, které je pro mlhovky..
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

estewes píše:?árovky jsou v pořádku. I konektory, měřil jsem je ale nemám na nich ?távu.
no tak to netusim tak skus najit relatko a vyndat a zandat jestli se nevzpamatuje ale to je asi blbost tak jedine service asi chlape
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Zamčeno