Odcizené GP

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Odcizené GP

Příspěvek od Tommy »

V neděli 6.ledna 2008 na Tři krále v 7.50 hodin mi byl před domem v Brně odcizen FIAT Grande Punto - námořní modř - nevím jak tu barvu jmenují 4 měsíce starý. celá akce dvou mu?ů trvala a oči?těním namrazy celkem asi 3 minuty - vozidlo řádně uzamčeno a oba kliče doma na svých místech. Okolo auta se pohybovali dva mu?i s autem pro mne neznámého typu tmavé barvy - combi.
Jako svědek byla sousedka, která si v?ak celou okolnost s tím, ?e u auta není majitel, moc nepamatuje.
Po nahlá?ení na policii, v 8.25 kdy na ztrátu při?la ?ena vyhlásila policie pátrání v 10,20 hodin to u? bych i já byl dnes s autem ve Vídni /s pozdravem Vlatko.
Doufám, ?e po dvou měsících a? dostanu peníze od poji?tovny budu mít zase Grande punto. U? sem při?el i na ochranu levnou - jen ji musí schválit je?tě Langr - ministr vnitra.
Tak toto mi při?lo na mail, hrůza! Pchybuji sice, ?e by ho mohl někdo zahlídnout, nebo tak něco...
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

Viem, ze je teraz uz zbytocne nariekat nad rozliatym mliekom, ale vela zalezi od ochrany auta. Obe auta u nas maju alarm+defend. Navyse Seat ma aj vypieskovane skla a EuroGAP.

Ten odporucam kazdemu, kto si kupuje nove ci ojazdene auto. Na 3 roky mate pokoj v pripade kradeze ci totalky.

http://www.carlife.sk/caste-otazky/o-eurogap/

http://www.carlife.cz/caste-dotazy/o-eurogap/
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Odcizené GP

Příspěvek od Pepa B. »

Brno :shock:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

já měl v?dy za to, ?e Fiaty se nekradou, ruce jim spřerá?et, a to by je?tě dopadli hodně dobře!!!
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Majty
Návštěvník
Příspěvky: 133
Registrován: úte dub 24, 2007 21:51
Bydliště: Bystřice pod Host.

Příspěvek od Majty »

Mě se tohle stát já bych vra?dil. Naprosto souhlasím s Tommym

GP 1.4 8V
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Tommy, pokud Ti tohle při?lo na mail, spí? bych řekl, ?e si z Tebe někdo dělá prču.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
netwalker
Návštěvník
Příspěvky: 147
Registrován: čtv srp 16, 2007 3:57
Bydliště: Kolin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od netwalker »

Dneska se krade vsechno... Jo tohle me taky zaskocilo, ale zvykejte si, Fiat zacal vyrabet kvalitne, krasne atd... bude se to krast vic. Asi ne jako skodovky, ale ...
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Du?an píše:Tommy, pokud Ti tohle při?lo na mail, spí? bych řekl, ?e si z Tebe někdo dělá prču.
Jo a proč myslí??
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Odcizené GP

Příspěvek od Dušan »

Tommy píše:
V neděli 6.ledna 2008 na Tři krále v 7.50 hodin mi byl před domem v Brně odcizen FIAT Grande Punto - námořní modř - nevím jak tu barvu jmenují 4 měsíce starý. celá akce dvou mu?ů trvala a oči?těním namrazy celkem asi 3 minuty - vozidlo řádně uzamčeno a oba kliče doma na svých místech. Okolo auta se pohybovali dva mu?i s autem pro mne neznámého typu tmavé barvy - combi.
Jako svědek byla sousedka, která si v?ak celou okolnost s tím, ?e u auta není majitel, moc nepamatuje.
Po nahlá?ení na policii, v 8.25 kdy na ztrátu při?la ?ena vyhlásila policie pátrání v 10,20 hodin to u? bych i já byl dnes s autem ve Vídni /s pozdravem Vlatko.
Doufám, ?e po dvou měsících a? dostanu peníze od poji?tovny budu mít zase Grande punto. U? sem při?el i na ochranu levnou - jen ji musí schválit je?tě Langr - ministr vnitra.
Tak toto mi při?lo na mail, hrůza! Pchybuji sice, ?e by ho mohl někdo zahlídnout, nebo tak něco...
Mám to pitvat :?:

1) Kde dotyčný sehnal Tvou adresu (pokud to nepři?lo na mail "Grande_punto{centrum.cz)? Pokud Ti to při?lo na Tvou adresu soukromou, musel ji někdo znát a musel vědět ?e vlastní? GP-čko (pokud nebyl mail z nějaké adresy, není takovýto mail problém odeslat).

2) Jestli to psal někdo vá?ně, musel to být řádný "slohový" exot a ta sousedka by musela být divná, kdy? pozorovala cizí chlapi okolo sousedova auta a tudí? si moc nepamatuje.
Naposledy upravil(a) Dušan dne sob led 12, 2008 18:16, celkem upraveno 1 x.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

při?lo mi to na grande_punto....

Jinak myslím, kdyby Ti ukradli auto, taky by jsi neře?il nějáké hrubky :wink:
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Odvolávám, co jsem neodvolal. Tommy měl jsi pravdu, mail byl pravdivý,ale podle stylu slohu zprávy se mi tomu nechtělo věřit. Zásadní obrat je v tom, ?e to nepři?lo na Tvůj vastní mail.

Byla odcizena GP-čko RZ 5B06235 modré metalízy a podle VIN je?tě dal?í dvě - viz. databáze MVČR :cry:

http://www.mvcr.cz/vozidla/vozidla/vysl ... &akce=vvin

P.S. Zajímalo by mě, zda měl zamykání řadící páky, asi ne. Této mechanické zábraně já dost věřím.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
peterson
Návštěvník
Příspěvky: 87
Registrován: pát pro 14, 2007 9:29
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od peterson »

Někde jsem četl statistiku pro ČR za rok 2006,v kradení aut byl Fiat na 5 místě. Tu?ím to bylo ve Světě Motorů. Nejméně se kradou Korejci ,ale taky třeba SEAT byl a? někde vzadu.
kolemjdoucí
Hanes
kolemjdoucí
Příspěvky: 7
Registrován: úte pro 11, 2007 20:35
Bydliště: Brno

Zámek řadící páky...

Příspěvek od Hanes »

No hele, myslím, ?e to není a? tak horký ani s tím zámkem zpátečky, je pravda, ?e sám jsem tomuto typu zabezpečení taky docela věřil, má důvěra ale hodně opadla poté, co známým ukradli auto (Golfa), jim se podařilo kontaktovat zloděje a auto si odkoupit zpět (zní to neuvěřitelně, nicméně skutečně to tak bylo...) a ti jim řekli, ?e místo zámku zpátečky měli jet rad?i na týden na dovolenou, ?e to pro ně není vůbec překá?ka.. Pokud jde o profi zloděje, máloco je bohu?el asi zastaví :( ...
Du?an píše:Odvolávám, co jsem neodvolal. Tommy měl jsi pravdu, mail byl pravdivý,ale podle stylu slohu zprávy se mi tomu nechtělo věřit. Zásadní obrat je v tom, ?e to nepři?lo na Tvůj vastní mail.

Byla odcizena GP-čko RZ 5B06235 modré metalízy a podle VIN je?tě dal?í dvě - viz. databáze MVČR :cry:

http://www.mvcr.cz/vozidla/vozidla/vysl ... &akce=vvin

P.S. Zajímalo by mě, zda měl zamykání řadící páky, asi ne. Této mechanické zábraně já dost věřím.
tomko
Návštěvník
Příspěvky: 54
Registrován: sob kvě 05, 2007 23:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomko »

Co sa tyka mechanickych zamkov radiacej paky, kuknite na toto video:
http://www.youtube.com/watch?v=_hQOQFcJ ... re=related
Je to uz starsie video, ale celkom poucne. Ja som kukal ako puk. Samozrejme vyrobcovia tvrdia, ze posledne verzie zamkov su odolne voci Bump Key metode, ale profi zlodeji sa len usmievaju..
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Nikomu to nepřeju, ale kdy? u? se náhodou stane i přes ve?keré zabezpečení, ?e auto zmizí sly?el jsem zajímavý a levný nápad. Někde v autě dobře schovat starý mobil napevno připojený na zdroj, samozřejmě se SIMkou. Policajti mají mo?nost podle signálu telefon dohledat, jestli se jim bude chtít hledat ten telefon, najdou i auto. :ehm
Zamčeno