Uva?uju o koupi

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

na to bych zapoměl.... na subáč se vyprdni.... jára má perfektního placatého blaupunkta a myslí ?e hraje hodně dobře na jeho rozměry.. a myslím ?e daleko lépe ne? origo...s tou spotřebou to tedy vystihl.. ka?dopádné výhody 1.4 jsou jasné
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
sharpers
kolemjdoucí
Příspěvky: 8
Registrován: pon kvě 25, 2009 15:48
Bydliště: Havířov

Příspěvek od sharpers »

Dobre , tak dejmetomu ze ma 1.2ka stejnou spotrebu jak 1.4, dejmetomu ze bych nasel i stejnou pojistku, tak pro me bude tkay dulezi cena auta, s 1.4 kou by se zvedla o nejakych 20tis, takze uvidime jak to bude v dobe koupe. vim ze ta 1.4ka bude asi o dost zivej?i co ?
A kdy? u? 1.4 tak bych asi bral racing, přide mi lep?i , snad se nemylim.

predni mlhovky chcu určitě, na loketní opěrku bych se teda vyprd, světla kdy?tak časem, zakrytovat motor chci určitě tak?e bych se pak ve fiatu poptal,

o tom tonovani oken sem četl, sem z Havířova, mam tu jednoho znameho v ?enově, ktery taky tonuje, jen se bojim toho aby mi hned pulku auta nerozebirali, proto sem chtěl rad?i origo.

El. ovladani zadnich oken teda ne ? dobře

A k tomu hifi - zkusim se zeptat v fiatu jestli tam nebude něco co by ho mělo aby mi to předved. Kdybych si to dokupoval časem tak zas musim ře?it kabely ne ? a někam ho hodit, co? asi do kufru, jen?e ten u? je pry tak maly a je?tě tam rvat sub, a moc se v tom nevyznam, nevim jeslti bych musel i zesik a jake parametry subu a tak....


ka?dopádně dík za rady, postupně si tu pročítam forum a chci Pun?u čímdál víc, byla to láska na první pohled, tě?ím se a? u? ho mám, budu ho mít na 100% , teď je jen otazka kdy, asi ihned jakmile zavedou ?rotovné, jestli ho nezavedou tak musim ?etřit o trochu dyl.


A co se týče te oblhlidky fiatu, to mam v planu ale prvně sem doufal jestli nenajdu nějakeho civilistu s GP aby mi to ukazal třeba aspoň tak jako zlehka, bo vim ?e ve fiatu bude v?e vychvalovat a tak, a normal u?ivatel by to moh řikat narovinu co je dobre a co ne
zatim ?koda felicie, v planu GP 1.2 Dynamic
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

čo sa týka toho subwooferu, musím si ho zasta?, preto?e fakt hraje pekne a dostačujúco a je umiestnený na boku kufru, kde ti nijako nezavadzia. Keď si časom dokúpi? subwoofer, jednak musí? na?ahova? káble, ale bude ti aj zavadza? v kufri, ktorý je dos? malý. Ja som dos? náročný na hudbu a som dos? spokojný s hudbou v GP s tym subwwoferom. A ten príplatok neni a? tak vežký. Si vezmi, ?e musí? kúpi? subwoofer, káble, pona?ahova? to, zaplati? robotu, v kufri ti bude ten vežký sud zavadza? a vyjde ?a to na rovnaké peniaze. Nehoworím, ?e ak príde k nejakému problému, mô?e? ma? problémy so zárukou. To? môj názor.
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

čo sa týka vychvažovania, vychažova? budú, preto?e to auto je naozaj ?pičkové !!! :D :D :D
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

sharpers --- ked tak strasne chces nazor gpckara tak si daj tu namahu a pridi na sraz rozkos a tam si mozes aj vyskusat a uvidis co sa ti zapaci a co nie. podla mna tych par korun za to ozaj bude stat.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

benja píše: DU?ANE nekritizuj tady prosímtě ka?dého kdo je tady úplně nový a chce se zeptat na informace u?ivatelů...
Promiň, ale nejít si v první řadě prohlídnout auto o které mám zájem do showroomu se mi zdá zcestné.
Dál si myslím ?e není problém se podle názvů témat proběhnout fórum a podívat se do témat, která by mě zajímala a něco si přečíst .... a potom se ptát :wink: Hlavně bych se neptal na prostor, ale ?el bych si ho prohlédnout, vyzkou?et, příp. proměřit atd.

Sharpers promine.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
sharpers
kolemjdoucí
Příspěvky: 8
Registrován: pon kvě 25, 2009 15:48
Bydliště: Havířov

Příspěvek od sharpers »

Du?an píše:
benja píše: DU?ANE nekritizuj tady prosímtě ka?dého kdo je tady úplně nový a chce se zeptat na informace u?ivatelů...
Promiň, ale nejít si v první řadě prohlídnout auto o které mám zájem do showroomu se mi zdá zcestné.
Dál si myslím ?e není problém se podle názvů témat proběhnout fórum a podívat se do témat, která by mě zajímala a něco si přečíst .... a potom se ptát :wink: Hlavně bych se neptal na prostor, ale ?el bych si ho prohlédnout, vyzkou?et, příp. proměřit atd.

Sharpers promine.

Neboj , chápu tě, byl sem na ?kodovackem foru a taky mě ?tvalo jak si někdo něco nepřečet, ale jen zakladal nove temata. ja to aspoň hodil sem. To ?e semse ne?el podivat do Fiata, to je asi tim ?e sem vybiral z cca 30ti aut, tak?e kdy? mě nějake zaujalo tak sem se chtěl zeptat přes net na foru toho auta, ne? v?e oblitavat....Jinak třeba ty světla sem pro?el cele ale byl sem z toho vul tak sem se zeptal. se zas tak moc snad nestalo :roll:
zatim ?koda felicie, v planu GP 1.2 Dynamic
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

sharpers píše:Dobre , tak dejmetomu ze ma 1.2ka stejnou spotrebu jak 1.4, dejmetomu ze bych nasel i stejnou pojistku, tak pro me bude tkay dulezi cena auta, s 1.4 kou by se zvedla o nejakych 20tis, takze uvidime jak to bude v dobe koupe. vim ze ta 1.4ka bude asi o dost zivej?i co ?
A kdy? u? 1.4 tak bych asi bral racing, přide mi lep?i , snad se nemylim.
1.4 ?ere míň ne? 1.2 (podle papírů mo?ná ne, ve skutečnosti určitě ano)
Neře? 20 litrů nahoru za motor, kdy? zva?uje? vyplácnout 5 a více za nic moc origo subwoofer (je to jen obyč reprák s 10 cm a bassreflexová díra v plastové bedně)

Pokud půjde? do Racinga, tak u?etří? na druhou stranu za 2 dveře (dělá se jen 3D) a tím pádem nemusí? ře?it dilema, jestli dozadu elektriku nebo ?vihadla.
sharpers píše:prední mlhovky chcu určitě, na loketní opěrku bych se teda vyprd, světla kdy?tak časem, zakrytovat motor chci určitě tak?e bych se pak ve fiatu poptal
..přesně, loketku vem čert, dle mého názoru k ničemu není, blbě se tahá ruční brzda a doplatek v kombinaci s elektrickou bederní opěrkou za to nestojí... kryty motoru určit, ale dokoupit extra a namontovat - zvádne i technický analfabet... 8)
sharpers píše:o tom tonovani oken sem četl, sem z Havířova, mam tu jednoho znameho v ?enově, ktery taky tonuje, jen se bojim toho aby mi hned pulku auta nerozebirali, proto sem chtěl rad?i origo.
Při tonování se nic nerozebírá, je to práce na hodinku. Origo dostane? zatmavený jen zadek - o ničem
sharpers píše:El. ovladani zadnich oken teda ne ? dobře
viz vý? :wink:
sharpers píše:A k tomu hifi - zkusim se zeptat v fiatu jestli tam nebude něco co by ho mělo aby mi to předved. Kdybych si to dokupoval časem tak zas musim ře?it kabely ne ? a někam ho hodit, co? asi do kufru, jen?e ten u? je pry tak maly a je?tě tam rvat sub, a moc se v tom nevyznam, nevim jeslti bych musel i zesik a jake parametry subu a tak....
...zdá se ti, ?e zabírá moc místa??? :wink: ..aktivní a hraje velice slu?ně. V případě nutnosti stěhovat nějakou almaru lze odpojit a vytáhnout (suchý zip) během 20 sekund.

http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/view ... 66&start=0
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

na rozko? by měl zbytečné jezdit tak daleko, myslím ?e by bohatě stačilo se někdy stavit na ostravský srazík :wink:
GP 1,4 16V SPORT
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

to sharpers:
Tak?e skoro v?etko tu u? bolo povedané.
Ja som si kúpil dynamic a doplatil som si len rádio s mp3, keď?e konečná cena bola ohraničená. Na okná som dal potom nalepi? fólie, cca 3000 SK+kartička, kryt je v pláne tie? a aj lak?ová opierka.
Tak?e si hádam pripla? hmlovky, lebo sa mi zdá ?e v dynamicu teraz nie sú, ja by som si dal u? aj Blue and Me,mo?no aj ko?ený paket, el. okná vzadu=podža mňa zbytočnos?, a hudbu si rie? podža toho či chce? chodi? ako pojazdná diskotéka alebo nie. Apropo je zaujímavé ?e v lete sú vetci frajeri, okná stahnuté a hudba naplno ?e nepočuje? vlastné slovo, no ale v zime u? nikto frajer nie je. Nech si skúsi stiahnú? okna v zime, to by bol macher.
No a motor....o tom tu u? bolo dos? diskutované. Pred GP som jazdil na 2x felde. Jedna bola krátka so slab?ím motorom 1.3, ale tá u? ani nepamatám ako i?la no a naposledy sme mali kombíka so silnej?ím 1.3 a k tomu chip. No a ten i?iel lep?ie ako GP. Skor by som povedal ?e je to niečo medzi slab?ou a silnej?ou 1.3 vo felde. A teraz ma v?etci ukameňujte :wink: . No keď?e pí?e? ?e bude? jazdi? 70kou tak 1.2 podža mňa postačuje. Ja som s ňou spokojný, aj keď je pravda ?e má aj svoje výkonové slabiny v ktorých je asi tá 1.4 lep?ia.
Tažko môj román.
by Julo
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

..bodej? by ta Fileta s 50 kw nejezdila líp ne? 48 kw v GP. Ona je toti? asi o 200 kg lehčí..... no, daň za bezpečnost, komfort a tuhost kastle... :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

sharpers píše:Neboj , chápu tě, byl sem na ?kodovackem foru a taky mě ?tvalo jak si někdo něco nepřečet, ale jen zakladal nove temata. ja to aspoň hodil sem. To ?e semse ne?el podivat do Fiata, to je asi tim ?e sem vybiral z cca 30ti aut, tak?e kdy? mě nějake zaujalo tak sem se chtěl zeptat přes net na foru toho auta, ne? v?e oblitavat....Jinak třeba ty světla sem pro?el cele ale byl sem z toho vul tak sem se zeptal. se zas tak moc snad nestalo :roll:
Nic ve zlém, jen mě, hlavně ty dotazy okolo prostornosti, dojaly. :) Těch cca 30 různých au?áků Tě u mě ospravedlňuje (na 90 %) :wink:
Ka?dopádně jsem cítil potřebu napsat svůj dojem
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

sharpers... klído se mů?eme domluvit.. jsem z Havru tak?e ti klido udělám prohlídku a pokud bys chtěl třeba i projí?dku... proleze? si koukne? jak to je ve třídveři udělá? si názor.. stačí říct kdy chce? a já se dostavím a pokud bys chtěl porovnávat třeba s ropákem tak se mo?ná půjde domluvit i s liborem.. ten je taky v havru a s Luká?m by to taky ?lo ten má jednadvojku
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

sharpers... klído se mů?eme domluvit.. jsem z Havru tak?e ti klido udělám prohlídku a pokud bys chtěl třeba i projí?dku... proleze? si koukne? jak to je ve třídveři udělá? si názor.. stačí říct kdy chce? a já se dostavím a pokud bys chtěl porovnávat třeba s ropákem tak se mo?ná půjde domluvit i s liborem.. ten je taky v havru a s Luká?m by to taky ?lo ten má jednadvojku
No a v?etko je vyrie?ené.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

Hele, Jardo, Racing je určitě i v 5-dvéřku, seděl jsem v něm ve Fiatu.

A souhlasím - 1.4ka má men?í spotřebu a kdy? si pročítám, co v?echno bys tam rád (stře?ní okno nebo ESP), tak stopro nechoď do Dynamicu s příplatky, ale rovnou do vy??í verze.
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Zamčeno