Vysoká teplota!

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

olso
Návštěvník
Příspěvky: 142
Registrován: sob čer 09, 2007 0:17

Příspěvek od olso »

No ja neviem, mam hmlovky na Focuse a nejak moc ich nevyuzivam, ak je hmla je trosku lepsie vidiet ale moc nee :lol:
Aktivna Velka Bodka 1.2 5D, strieborna 2007...Ford Focus wagon mk1 1.6 2003/2004, Ford Focus wagon mk2 1.6TDCi 2010/2011
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

a to nevies za hmloky ti pridaju min. 5 koni a ked ich zapnes tak dalsich 10? :lol:
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
ycuzo
Návštěvník
Příspěvky: 66
Registrován: pon srp 06, 2007 21:28
Bydliště: BA

Příspěvek od ycuzo »

:D :D ,hmlovky su urcite dobra vec,ja by som este uvital reflektory
na streche s dosvitom aspon 50metrov 8)
Fiat GP 3D 1,2 8V Active
Martas
kolemjdoucí
Příspěvky: 31
Registrován: pon čer 11, 2007 21:49
Bydliště: Havířov

Snad u? bude klid..

Příspěvek od Martas »

Dnes jsem si dovezl GP snad u? v pořádku!Přícinou té hlá?ky o vysoké teplotě prý byla slabá kapacita baterie :oops: Řídící jednotka pak po nastartování vyhodnotila chybu!Tím ,?e jezdím jen městský cyklus tak se prý nestačila tolik dobýt.Já jse spoléhal na to oko na baterce 8) Prý jse jednou za rok má nabýt nabíječkou :?
Tinkturak
Návštěvník
Příspěvky: 114
Registrován: čtv říj 18, 2007 20:39
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tinkturak »

ycuzo píše::D :D ,hmlovky su urcite dobra vec,ja by som este uvital reflektory
na streche s dosvitom aspon 50metrov 8)
Ty wole tebe bych pak chtěl Ycuzo potkat w noci w protisměru :lol:
Solárko turbo grátis a zaji?těný přísun penízků na sociálce díky sráwnému odstínu twáří :lol: :lol:
GP 1.2 8V Dynamic + rozmazlowačky :)
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Re: Snad u? bude klid..

Příspěvek od Robo1.2 »

Martas píše:Dnes jsem si dovezl GP snad u? v pořádku!Přícinou té hlá?ky o vysoké teplotě prý byla slabá kapacita baterie :oops: Řídící jednotka pak po nastartování vyhodnotila chybu!Tím ,?e jezdím jen městský cyklus tak se prý nestačila tolik dobýt.Já jse spoléhal na to oko na baterce 8) Prý jse jednou za rok má nabýt nabíječkou :?
Martas
ked si precitas moj hned druhy prispevok zistis ze tu istu teoriu som ti povedal hned. Nic ine som ani necakal, a odpoved - slaba kapacita baterie je blbost lebo mi to svieti aj po 600km jazde druhy den ked startujem v studene rano.
mal si sa tych chytrakov spytat ze preco ti neblikne aj kontrolka benzinu :D :D :D.
Martas
kolemjdoucí
Příspěvky: 31
Registrován: pon čer 11, 2007 21:49
Bydliště: Havířov

Re: Snad u? bude klid..

Příspěvek od Martas »

Martas
ked si precitas moj hned druhy prispevok zistis ze tu istu teoriu som ti povedal hned. Nic ine som ani necakal, a odpoved - slaba kapacita baterie je blbost lebo mi to svieti aj po 600km jazde druhy den ked startujem v studene rano.
mal si sa tych chytrakov spytat ze preco ti neblikne aj kontrolka benzinu :D :D :D.[/quote]


No mo?ná má? pravdu ,ale od včerej?ka to neudělalo ,čili něco se změnilo.Otázkou je jest-li to je napětí baterie nebo tahání za nos.Uvidíme!Kdy? tak o dal?ím průběhu budu informovat :wink:
ycuzo
Návštěvník
Příspěvky: 66
Registrován: pon srp 06, 2007 21:28
Bydliště: BA

Příspěvek od ycuzo »

Tinkturak píše:
ycuzo píše::D :D ,hmlovky su urcite dobra vec,ja by som este uvital reflektory
na streche s dosvitom aspon 50metrov 8)
Ty wole tebe bych pak chtěl Ycuzo potkat w noci w protisměru :lol:
Solárko turbo grátis a zaji?těný přísun penízků na sociálce díky sráwnému odstínu twáří :lol: :lol:
:D :D ale ano ty mozno vidis,ale ja akoze v tme nevidim nic,na to su svetla
aby sa v noci svietilo :lol:
Fiat GP 3D 1,2 8V Active
ycuzo
Návštěvník
Příspěvky: 66
Registrován: pon srp 06, 2007 21:28
Bydliště: BA

Re: Snad u? bude klid..

Příspěvek od ycuzo »

Martas píše:Dnes jsem si dovezl GP snad u? v pořádku!Přícinou té hlá?ky o vysoké teplotě prý byla slabá kapacita baterie :oops: Řídící jednotka pak po nastartování vyhodnotila chybu!Tím ,?e jezdím jen městský cyklus tak se prý nestačila tolik dobýt.Já jse spoléhal na to oko na baterce 8) Prý jse jednou za rok má nabýt nabíječkou :?
Presne ako som hovoril, baterka ,mame odskusane :)
Fiat GP 3D 1,2 8V Active
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Občas se mi zblázní ukazatel teploty, teď na podzim, kdy? přijdu ke studenému autu(hlavně po del?ím stání), tak mi občas po nastartování motoru vyjede ručička teploměru a? do maxima, tam se rozsvítí červená ledka a opět spadne k nule, kromě tohoto v?e funguje jak má, mtor se nepřehřívá, teploměr ukazuje jak má! Myslím, ?e se tu o tom ji? mluvilo.., podle mě asi nějáké čidlo. Zatím to neře?ím!

přesunuto z tématu ukazatel teploty Tommy
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
brasci
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 26, 2007 18:16

Příspěvek od brasci »

No tak mne to robí tie?...

Ale neviem či si to nemám v?íma?, lebo mám pocit, ?e sa prehrieva chladiaca kvapalina... Po zohriati motora je nad riskou MAX asi tak o 0,5cm... Po odstavení auta a povolení viečka chladiacej kvapaliny to len tak zasičí... Tie? keď je auto mokré tak sa stra?ne rýchlo odparí para v oblasti predného nárazníka a kapoty na miestach, kde je vpredu chladič... Inak teplota motora nestúpa... Cez tý?deň s tým pôjdem do servisu a som zvedavý čo s tým vyrie?ia...
dualogic
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Zkusí vyměnit termostat
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
brasci
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 26, 2007 18:16

Příspěvek od brasci »

Mohli by aj celé auto...
dualogic
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

brasci píše:Mohli by aj celé auto...
copak, to je kvůli té teplotě nebo nejsi s GP spokojený?
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

no mne sa popisovane problemy vyskytli asi dva krat za cely cas co mam GP. Aj to bolo v case ked som mal zatopene auto z vnútra (vid. môj davnej?i problem) a od vtedy ani prt. Ale u? sa mi iné stalo, ked auto nechám dlh?ie stá? cca 3-4 dni, a na?tartujem tak sa začne klepa? celý predok auta, volant, no proste jak keby sa v?etky vybracie z motora prena?ali do auta, ako keby motor bol len polo?eny v motorovom priestore bez nejakeho odtlmenia. Stalo sa mi to zatial len dvakrát, a trvalo to v?dy zopár sekúnd po nakopnutí. Stačilo pár krát prida? plyn a vybrácie ustali. Čo by to mohlo by? ?
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
Zamčeno