Black GP Sport

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

rehy.11
kolemjdoucí
Příspěvky: 16
Registrován: pon zář 17, 2012 21:18
Bydliště: Kladno/Plzeň

Re: Môj žralok

Příspěvek od rehy.11 »

Nevypada to zle ;)
Kolik spreju je treba k nastrikani vsech kol?
Grande Punto sport 1.9 JTD 96Kw
Tomasko
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 09, 2009 23:17
Bydliště: Petrzálka,Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Môj žralok

Příspěvek od Tomasko »

Ahoj no ja som objednaval taku sadu sprejov na kolesa stalo to cca. 50 Eur( 1500 sk) -3 spreje. Co sa tyka vydrze sprejov ostala mi este cca. polka spreju neviem presne kolko tam je este ale vahovo je este citit ze tam nieco je co sa tyka udrzby bezproblemov umyvat hubkou nieje ziaden problem:). BTW. dakujem za pochvalu a mas velmi pekne auto :))

rehy.11 píše:Nevypada to zle ;)
Kolik spreju je treba k nastrikani vsech kol?
GP Sport 1.3 JTD 90PS black
rehy.11
kolemjdoucí
Příspěvky: 16
Registrován: pon zář 17, 2012 21:18
Bydliště: Kladno/Plzeň

Re: Môj žralok

Příspěvek od rehy.11 »

Diky za info, auta mame v podstate totozna. BTW za kolik prumerne s tou 1.3 JTD jezdis? Kdyz jsem shanel auto, tak jsem vahal mezi 1.3 a 1.9 JTD, tak by me zajimal rozdil ve spotrebe :) diky

Tomasko píše:Ahoj no ja som objednaval taku sadu sprejov na kolesa stalo to cca. 50 Eur( 1500 sk) -3 spreje. Co sa tyka vydrze sprejov ostala mi este cca. polka spreju neviem presne kolko tam je este ale vahovo je este citit ze tam nieco je co sa tyka udrzby bezproblemov umyvat hubkou nieje ziaden problem:). BTW. dakujem za pochvalu a mas velmi pekne auto :))

rehy.11 píše:Nevypada to zle ;)
Kolik spreju je treba k nastrikani vsech kol?
Grande Punto sport 1.9 JTD 96Kw
Tomasko
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 09, 2009 23:17
Bydliště: Petrzálka,Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Môj žralok

Příspěvek od Tomasko »

rehy.11 píše:Diky za info, auta mame v podstate totozna. BTW za kolik prumerne s tou 1.3 JTD jezdis? Kdyz jsem shanel auto, tak jsem vahal mezi 1.3 a 1.9 JTD, tak by me zajimal rozdil ve spotrebe :) diky

Tomasko píše:Ahoj no ja som objednaval taku sadu sprejov na kolesa stalo to cca. 50 Eur( 1500 sk) -3 spreje. Co sa tyka vydrze sprejov ostala mi este cca. polka spreju neviem presne kolko tam je este ale vahovo je este citit ze tam nieco je co sa tyka udrzby bezproblemov umyvat hubkou nieje ziaden problem:). BTW. dakujem za pochvalu a mas velmi pekne auto :))

rehy.11 píše:Nevypada to zle ;)
Kolik spreju je treba k nastrikani vsech kol?

Caf no v meste podla palubaku jazdim tych 5.6 cize realne asi tych 6 litrov nejako som to neskumal konkretnejsie mimo mesta ked ides po dialnici takym normalnym tempom na 6stke 120 tak je ta spotreba lepsia tych 5 litrov :) ty mas tie hodnoty spotreby asi vyssie predpokladam :)
GP Sport 1.3 JTD 90PS black
Tomasko
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 09, 2009 23:17
Bydliště: Petrzálka,Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Môj tatko šmoula žralok- HELP problem so SVETLAMI

Příspěvek od Tomasko »

Ahojte
teraz som prisiel z rakuska a pozeram ze mi nesvietia stretavacie svetla. Ked som odchadzal vsetko svietilo aspon som nebadal ziadnu abnormalnu vec. Podla prvotnych zisteni vsetko parkovacie blikacky blinkre dialkove svietia takisto aj zadne svetla svietia jedine predna prava a lava stretavacka nic - tj. tretia poloha na packe. Najskor zajtra sa nato pozriem dnes si zoberiem mamine auto do roboty neviete mi poradit co to moze byt ? napadli ma poistky - to by bola ta lepsia vec , alebo kontakty - ale nechapem zeby sa pokazili v jeden okamih oba naraz ? ....Skusim sa zajtra pozret na poistkovu skrinu uz som predbezne pozeral do manualu a skusim ich pozriet ci niesu vypalene F14 a F15 snad to budu poistky lebo ma porazi :/ Zaujimave ze ani palubak nic nehlasil a to by asi aj mal no neviem uvidime kazdopadne vopred dakujem za nejake rady:)
GP Sport 1.3 JTD 90PS black
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Môj tatko šmoula žralok- HELP problem so SVETLAMI

Příspěvek od 1nekros1 »

a ziarovky si pozeral vobec??? na hlavne svetla tj stretavacie a dialkove kontrolka vypalenia nefunguje
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Tomasko
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 09, 2009 23:17
Bydliště: Petrzálka,Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Môj tatko šmoula žralok- HELP problem so SVETLAMI

Příspěvek od Tomasko »

1nekros1 píše:a ziarovky si pozeral vobec??? na hlavne svetla tj stretavacie a dialkove kontrolka vypalenia nefunguje
Ahojte takže nakoniec problem bol v žiarovkach tie som nekontroloval panko mi povedal, ze ziarovky maju dve vlakna jedno je pre dialkove a druhe pre stretavacky a to som ja vobec nevedel proste som skusil ci svietia dialkace svietili tak som si myslel ze problem bude niekde inde.Mal som tam Philipsku žiarovku 55W ( svietili tak viac na bielo ) a bolo mi povedane, ze ziarovky s vyssimi hodnotami dokazu lahko odpalit riadiace jednotky takze asi ostanem len pri klasickych ziarovkach NARVAch aby som nemusel riesit nahodou vymenu RJ aj ked ja som mal tie ziarovky 55W .
GP Sport 1.3 JTD 90PS black
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Tatko šmoula žralok

Příspěvek od 1nekros1 »

no riadiaca jednotka ostane urcite v poriadku ale tan silovy kablik urcite nie :-) ked das dajme tomu 65watovu ziarovku to este vydrzi ale urcite to nevydrzi 100w.
a preco preboha zrovna NARVA???
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Tatko šmoula žralok

Příspěvek od Dušan »

Já jen zírám že Tomasko nevěděl na co jsou v H4-kách 2 vlákna :shock:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Tomasko
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 09, 2009 23:17
Bydliště: Petrzálka,Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tatko šmoula žralok

Příspěvek od Tomasko »

Dušan píše:Já jen zírám že Tomasko nevěděl na co jsou v H4-kách 2 vlákna :shock:
Dušan no to je jedna vec ale on nevedel , že tam tie vlákna sú dve:D
GP Sport 1.3 JTD 90PS black
Tomasko
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 09, 2009 23:17
Bydliště: Petrzálka,Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tatko šmoula žralok

Příspěvek od Tomasko »

1nekros1 píše:no riadiaca jednotka ostane urcite v poriadku ale tan silovy kablik urcite nie :-) ked das dajme tomu 65watovu ziarovku to este vydrzi ale urcite to nevydrzi 100w.
a preco preboha zrovna NARVA???
Nekros no NARVY mal po ruke tak ich tam chalan dal bol som rad že mi tam niečo svieti :D
GP Sport 1.3 JTD 90PS black
Tomasko
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 09, 2009 23:17
Bydliště: Petrzálka,Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tatko šmoula žralok

Příspěvek od Tomasko »

Jedna zo včerajšieho ,,10 sekundového" výletu v rakúskom Hainburgu :))))
Obrázek
GP Sport 1.3 JTD 90PS black
Tomasko
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 09, 2009 23:17
Bydliště: Petrzálka,Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tatko šmoula žralok

Příspěvek od Tomasko »

Po dlhšej dobe sa hlásim noviniek bolo ako tak dosť auto je po vymene remenov, kladiek (Auto-Impex) + reťaze (Dunauto Dunajska Streda). Pri výmene reťaze sa zistila celkom zavazna vec a to prasknuta cast na vackovom hriadeli. Pred touto informaciou , ze je nieco s vackovym hriadelom som nepostrehol zeby sa auto spravalo inak ako predtym oto vacsie to bolo premna prekvapenie. Momentalne je vsetko v poriadku najazdenych mame nieco cez 86 000 km a az na par skrabancekov, ktore som ziskal od nasich dobrosrdecnych spoluobcanov auticko poslucha. Pred zimou este pojde auto na prelestenie a dostane niekolko vrstiev vosku a vyzera to tak ze uz cez vikend budem menit sady pneumatik za zimne. Na letnej sade pojde dole Plasti Dip uvidime ako to pojde dole podla videi z youtube to nevyzera az na taku piplacku tak uvidime.
Kazdopadne budem informovat .
GP Sport 1.3 JTD 90PS black
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Tatko šmoula žralok

Příspěvek od jeník1 »

Podle pravidel fora je max. rozlisení fotografie 800x600. Ta tvoje má větší :(
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
Tomasko
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: stř zář 09, 2009 23:17
Bydliště: Petrzálka,Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tatko šmoula žralok - HELP na rádiu mi nefunguje funkcia CD

Příspěvek od Tomasko »

Ahojte mam tu taky problem nefunguje mi na original Fiatackom radiu CD funkcia. Radio sa sprava uplne prirodzene zapnem radio hraju mi radio stanice da sa nastavovat hrat sa s nim ale akonahle chcem si pustit CD tak mi ho nespusti a na displeji namiesto stopaze pesnicky mi tam da AUX mam v nom CDcko a ani funkcia vyberania CD mi nejde po stlaceni gombiku. Skusal som ci to nema suvis s nastartovanim auta alebo zle zapnutie radia ja neviem vypol som motor zapol zapol radio stale to neslo ...pritom este do vcerajsieho vecera to autoradio slapalo normalne neviete mi poradit co s tym ??? ci klakla CD mechanika alebo to treba ja neviem nejako resetovat zeby sa spametalo to radio...
oznacenie je : FIAT 199 CD P SB05 non MP3 radio...aj ked na prednom cele nieje logo blaupunkt na kodovej karticke je ich logo takze predpokladam ze blaupunkt to bude nie Grundig

Vopred velmi pekne dakujem za akykolvek poznatok alebo radu .

Tomas
(prinajhorsom ak by niekto vedel o identickom radiu s kodom v dobrom stave za dobry peniaz tak mi dajte vediet)
GP Sport 1.3 JTD 90PS black
Odpovědět