Denny

Zde si můžete založit téma se svým nickem, vložit fotografii a popis svého GP

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Uživatelský avatar
Denny
Návštěvník
Příspěvky: 59
Registrován: sob led 18, 2014 16:00
Bydliště: Praha

Re: Denny

Příspěvek od Denny »

Blaupunkt4.jpg
Blaupunkt4.jpg (245.68 KiB) Zobrazeno 5207 x
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Denny

Příspěvek od Jarouš »

Koukám, že trošku změnili barvu klece a přestali tam dávat ochrannou mřížku nad repro. :D Cena je na Alza.cz pořád stejná. Jen dávej pozor na to, ať ho nepřebudíš, ta hliníková membrána moc nevydrží. Hlavně jsem nikde nenašel náhradní woofer se stejnými rozměry.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
Denny
Návštěvník
Příspěvky: 59
Registrován: sob led 18, 2014 16:00
Bydliště: Praha

Re: Denny

Příspěvek od Denny »

Dávám si pozor :wink: Já doufám, že nic náhradního potřebovat nebudu :D
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Re: Denny

Příspěvek od lolek »

takhle jsem si představoval nějak moje GPčko... 18", snížení a nějaký podspoiler k oku lahodící... bohužel, přišla práce a jediný co jsem stihl, tak origo 17" a snižení a teď s tím lítám 60tis ročně na rozvozu pizzy a slouží dobře :D
Uživatelský avatar
Denny
Návštěvník
Příspěvky: 59
Registrován: sob led 18, 2014 16:00
Bydliště: Praha

Re: Denny

Příspěvek od Denny »

Buď rád, za to co máš :) GP samo o sobě je pěkný + snížení a 17" udělají na celkovém dojmu hodně parády :)

Tohle už opravdu není na pracovní vyžití :D s 18" tě vytrestá každá díra a to nemluvím o parkování metr od chodníku :lol: , snížení + přední spoiler = velkej strach z obrubníků a retardérů :?
Pořád se s tím nechá v pohodě jezdit, jen to chce dávat pozor :) a je to pořád příjemný svezení a ještě příjemnější pohled, když je umytý :) (možná i na neumytý, ale já se špinavým nejezdím, to by byla škoda :lol: )
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Re: Denny

Příspěvek od lolek »

třeba se v praze někde potkáme ... aspon vím, že můžu blikat :D na konci srpna budu parkovat 3 dny v holešovicích, tak snad auto zůstane celý
Uživatelský avatar
Denny
Návštěvník
Příspěvky: 59
Registrován: sob led 18, 2014 16:00
Bydliště: Praha

Re: Denny

Příspěvek od Denny »

Klidně blikej :D já se s tím snažím do Prahy jezdit co nejmíň, taky by se mohlo pár vychytávek líbit i jiným občanům až moc :x ... Noo, tak to držím palce :?
Uživatelský avatar
Denny
Návštěvník
Příspěvky: 59
Registrován: sob led 18, 2014 16:00
Bydliště: Praha

Re: Denny

Příspěvek od Denny »

Už je to tak, právě jsem vyhodil inzerát na své GP. Budoucí majitel bude šťastný člověk, auto je v perfektním stavu a loučit se mi s ním bude velmi těžko. :cry:
GP up.jpg
GP up.jpg (98.66 KiB) Zobrazeno 4881 x
Uživatelský avatar
Sibstr
Štamgast
Příspěvky: 203
Registrován: stř zář 10, 2014 23:23
Bydliště: PRG

Re: Denny

Příspěvek od Sibstr »

A kolik za tu krásu chceš?
Grande Punto 1.2 Dynamic 3D
Obrázek
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Denny

Příspěvek od Zdenda »

Auto moc hezký,ale nápis esseesse si nedovolím dát ani na svého Abatrha i když výkonem bych mohl :) A to mám dvakrát víc koní :D
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Uživatelský avatar
Denny
Návštěvník
Příspěvky: 59
Registrován: sob led 18, 2014 16:00
Bydliště: Praha

Re: Denny

Příspěvek od Denny »

Chtěl bych za to alespoň 140, ale kdo ví :? Nojo esseesse je trochu moc, ale chtěl jsem něco originálnějšího než jen škorpióna, kterej je k vidění na každým druhým :D Teď už jsem přesedlal na skutečnej výkon a ne jen "nápis". Pořidil jsem Astru H OPC, takže teď se vyřádím na ní trochu 8)
Uživatelský avatar
FRIMICO
Štamgast
Příspěvky: 693
Registrován: úte bře 20, 2012 20:04
Bydliště: Schonlinde

Re: Denny

Příspěvek od FRIMICO »

Teda nechápu ze si lidičky poříděj supr auto,nacpou do toho supr prachy,udělaj z toho supr car,a pak se toho za zlomek ceny zbavujou.(Denny a ty to máš supr káru,která se hned tak nevydí.)no a pak si pořídí jinou a zase do ní cpou prachy.I kdybych měl 2.2 mega a koupil si maserati,tohohle punťu bych si určo nechal.
Jezdím jen tak rychle jak můj strážnej anděl dokáže lítat.
Uživatelský avatar
Denny
Návštěvník
Příspěvky: 59
Registrován: sob led 18, 2014 16:00
Bydliště: Praha

Re: Denny

Příspěvek od Denny »

Děkuju za kompliment....pravda je taková, že lidem je fuk, kolik práce na tom člověk nechal a nezaplatí to :( Je fakt, že je mi Punti hodně líto - má tak oku lahodící křivky a prostě je to auto, za kterým se každý otočil. Kdybych byl v lepší finanční situaci asi bych ho nikdy neprodával. Je pouze jediná věc, která mi u něj chyběla...a to je výkon. Přemýšelel jsem, že do toho nacpu motor z abartha nebo aspoň 1,9 ale to bych musel předělat komplet všechno :( Proto jsem se rozhodl pro Astru OPC, má solidní základ na kterém se dá stavět (bixenony, sportovní sedačky, super výkon, body kit), stačí tomu dát trochu péče a bude to pecka :wink: Když o to budete stát, klidně bych se zajel na Vás podívat někdy na sever s astrou (Zdenda něco říkal o menších srazez někde na okruhu :twisted: )
Uživatelský avatar
Idos
kolemjdoucí
Příspěvky: 38
Registrován: úte čer 24, 2014 8:20

Re: Denny

Příspěvek od Idos »

Ahoj prosím kde si sehnat tu masku a ten spojler nemuzu to nikde sehnat. :( Dík moc to auto je super
Grande punto 1.9 JTD 96KW sport
Uživatelský avatar
Denny
Návštěvník
Příspěvky: 59
Registrován: sob led 18, 2014 16:00
Bydliště: Praha

Re: Denny

Příspěvek od Denny »

Ahoj, sehnat to není úplně jednoduchý. Přední maska s plastvema (audi look) je od MS Design, ale rači se ani neptej kolik stojí, pokud bys ho chtěl koupit přímo od firmy MS Desing (mě řekli 9 000kč). A spodní část je originál Fiat Linea Accessory, kterej jsem sehnal normálně přes dealera dílů pro Fiat,Alfa.
Odpovědět