FIAT - zastavení výroby

Témata týkající se ostatních modelů značky Fiat

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

FIAT - zastavení výroby

Příspěvek od JardaK. »

http://www.novinky.cz/ekonomika/190337- ... yrobu.html
Vůbec mi není po přečtení toho článku dobře. Kromě toho jsem chtěl v únoru objednávat Bravo a teď tohle! Co? o to, objednat mů?u, ale co bude pak?
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Re: FIAT - zastavení výroby

Příspěvek od mosto »

JardaK. píše:http://www.novinky.cz/ekonomika/190337- ... yrobu.html
Vůbec mi není po přečtení toho článku dobře. Kromě toho jsem chtěl v únoru objednávat Bravo a teď tohle! Co? o to, objednat mů?u, ale co bude pak?
práve kvoli tomu by si mal ís? to auto objedna? a podpori? výrobu :lol: ale aj u nás KIA ma v jednom kuse niečo...zru?ili im smeny,potom ich zase obnovili a takto to robia dookola...nemá? sa čoho bá?...Fiat nezanikne :wink:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
maty
Návštěvník
Příspěvky: 62
Registrován: pát srp 03, 2007 8:03
Bydliště: ji?ní čechy

Příspěvek od maty »

dělam v automobilovem prumyslu/jsme velky dodavatel do automobilek jako VW,?koda,PSA,Ford,BMW a jiní
minuly rok byla snad ka?da automobilka zasa?ena krizí,spousta z nich měla nekolikrat v roce tzv.vynucené volno,nejvic posti?ená byla z na?eho pohledu ?kodovka vyroba fabii a roomsterů,letos u? na začatku roku do?lo k poní?eni odvolavek na fabii a roomstra opět-u roomstra pravě se jede vyroba v Kvasinách jen na jednu směnu,např.VW rozjelo vyrobu a? od 11.1 a to u? některé zavody staly od 18.12.i dříve
Ne? propou?tět zaměstnance,tak rad?i zastavit vyrobu na tyden!Vim není to dobré,ale myslím ?e krize v automobilovém prumyslu nas čeka tento i pří?tí rok.Minuly rok byla evropa zahalena ?rotovným,letos ?rotovné rozjede jen italie,tak?e fiat na domacím trhu poroste,ale dopad po ?rotovném se projeví teprve tento rok.Jsme teprve na začatku roku.tak?e dal?í tydny uká?ou,zda bez ?rotovného se bude chrlit tolik aut jako před krizi
I Love Italians Cars//Made in Italy//Made in Fiat

Grande Punto 5d.Dynamic-Sole.black color.aircondition.
dall
Štamgast
Příspěvky: 421
Registrován: pon čer 18, 2007 13:38
Bydliště: Staré Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dall »

a sakra...
i kdyz nejvic me udivuje ta ztrata po tom lonskem zisku, vzhledem k tomu, ze GP je pate a Panda osme nejprodavanejsi auto v evrope me to prekvapuje :shock:
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

asi ho něco stála akvizice Chrysleru(bo jak se to pí?e) fini?ovalo EVO a jeho propagace a zavedení na trh... já bych to zatím neviděl tragicky... hlavně po těch 2 letech je přeci pořád v plusu...
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

maty píše:dělam v automobilovem prumyslu/jsme velky dodavatel do automobilek jako VW,?koda,PSA,Ford,BMW a jiní
minuly rok byla snad ka?da automobilka zasa?ena krizí,spousta z nich měla nekolikrat v roce tzv.vynucené volno,nejvic posti?ená byla z na?eho pohledu ?kodovka vyroba fabii a roomsterů,letos u? na začatku roku do?lo k poní?eni odvolavek na fabii a roomstra opět-u roomstra pravě se jede vyroba v Kvasinách jen na jednu směnu,např.VW rozjelo vyrobu a? od 11.1 a to u? některé zavody staly od 18.12.i dříve
Ne? propou?tět zaměstnance,tak rad?i zastavit vyrobu na tyden!Vim není to dobré,ale myslím ?e krize v automobilovém prumyslu nas čeka tento i pří?tí rok.Minuly rok byla evropa zahalena ?rotovným,letos ?rotovné rozjede jen italie,tak?e fiat na domacím trhu poroste,ale dopad po ?rotovném se projeví teprve tento rok.Jsme teprve na začatku roku.tak?e dal?í tydny uká?ou,zda bez ?rotovného se bude chrlit tolik aut jako před krizi
no vidis to maty ja pracujem v PSA a tam dokonca predlzily do aprila ci dokedy smeny na 9 hodinovu poobednu + este nejake sobotne 8hodinove smeny su tam takze zaujimaveee
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

PSA? A prečo si neostal verný :D . Asi to je pomaly tak ?e kto robí v automobilovom priemysle tak si nekúpi to čo vyrába.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
maty
Návštěvník
Příspěvky: 62
Registrován: pát srp 03, 2007 8:03
Bydliště: ji?ní čechy

Příspěvek od maty »

I Love Italians Cars//Made in Italy//Made in Fiat

Grande Punto 5d.Dynamic-Sole.black color.aircondition.
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

julo píše:PSA? A prečo si neostal verný :D . Asi to je pomaly tak ?e kto robí v automobilovom priemysle tak si nekúpi to čo vyrába.
no julo jednak sa mi 207 moc nepaci ani vo verzii sport stale jej tam cosi chyba s vnutra to docela ujde ale ked v nej idem mam pocit maleho priestoru vpredu a to uz nehovorim ze si za mna nikto nesadne! rozmyslal som este nad C4 ale ten interier je oblvany! fuj ha na to by som si nezvykol ale s vonku sa mi strasne paci ale v case kupi punta c4 mali naprd motory.308 sa mi nepaci ani s vonka ani s vnutra stara C3 velmi malinka. a do novej C3 ked si sadnem a dam uplne dozadu a dole sedacku tak si sucham hlavu o strop auta.a c3 picasso no z vonku dajme tomu ale TEN OTRASNY ALE FAKT OTRASNY INTERIER ..... inak proti PSA nic nemam ale proste nemaju auto co sa mi paci a ani trosku sportove secko maju take ine ....
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: FIAT - zastavení výroby

Příspěvek od Jarouš »

JardaK. píše:http://www.novinky.cz/ekonomika/190337- ... yrobu.html
Vůbec mi není po přečtení toho článku dobře. Kromě toho jsem chtěl v únoru objednávat Bravo a teď tohle! Co? o to, objednat mů?u, ale co bude pak?
pak? pak bude? mít objednáno 8)

PS: to ?e přestanou na nějakou dobu vyrábět, je?tě neznamená, ?e by neměli plné sklady....
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: FIAT - zastavení výroby

Příspěvek od JardaK. »

Jarou? píše:
JardaK. píše:http://www.novinky.cz/ekonomika/190337- ... yrobu.html
Vůbec mi není po přečtení toho článku dobře. Kromě toho jsem chtěl v únoru objednávat Bravo a teď tohle! Co? o to, objednat mů?u, ale co bude pak?
pak? pak bude? mít objednáno 8)

PS: to ?e přestanou na nějakou dobu vyrábět, je?tě neznamená, ?e by neměli plné sklady....
Sklady mají plné i v Ostravě, ale jenom +- v základní nabídce. Já tam kromě toho, ?e to bude MJET, budu chtít parkovacího asistenta dozadu, ovládání Blue&Me na volantu a auto bude v bílé barvě, tak?e pochybuju, ?e by auto stálo jenom tak někde na place v Talo?ce. Ale já vydr?ím čekat i o dva týdny dýl, Puň?a na?těstí jezdí spolehlivě.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

O co dřív si ho objedná?, o to dřív začnou vyrábět :wink:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Du?an píše:O co dřív si ho objedná?, o to dřív začnou vyrábět :wink:
Du?o, v?ak ví? sám, ?e na nějakém JardoviK. nestojí existence Fiatu, já ty jejich miliardy ztrát nespasím (ale rád bych!). Taky je mi jasné, ?e automobilka nezkrachuje jen proto, ?e na dva týdny přeru?í výrobu. Tak?e shrnuto - zastavení výroby mě netě?í, ale Fiatu věřím, nevím, co jiného bych si měl v té ceně koupit (Leon, I30, Mégane jsou dra??í), tak?e 12.2. jedu do Havířova udělat objednávku. PS. Otázka - dočkám se HO v půlce dubna?
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

To samozřejmě vím.
Jinak není Fiat ničím výjimečným, kdy? pozastaví výrobu
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

JardaK proc do Havirova?
Obrázek
Odpovědět