Ceník Fiatů

Témata týkající se ostatních modelů značky Fiat

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Má? sice pravdu, ale...
Kdy? si koupí? origo na autě má? 16" elektrony s pneu 205/55x16, v?e zapsáno v TP, koupí? "jenom" zimní gumy + plecháče, které nemusí být nové a obuje?.

Nebo si koupí? za 8.000,- 15" no name, platí? dvakrát přezutí (plechy - Alu) a bude? mlátit hlavou o zeď, ?e má? na elektronech balóny.
V kapse má? 8.000,-

Nebo koupí? vět?í no name, které u? nebudou za 8.000,-, přezouvá? stejně dvakrát, kupuje? nové letní gumy a původní někde prodá? pod cenou a jsi +- na ceně originálů.
V kapse má? asi 4.000,- a na autě origo a kvalitní disky, které mu stejně slu?í nejvíc.

Nepřesvědčuji, mů?e? uva?ovat dál. :lol:
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

kuta33 píše:Má? sice pravdu, ale...
Kdy? si koupí? origo na autě má? 16" elektrony s pneu 205/55x16, v?e zapsáno v TP, koupí? "jenom" zimní gumy + plecháče, které nemusí být nové a obuje?.

Nebo si koupí? za 8.000,- 15" no name, platí? dvakrát přezutí (plechy - Alu) a bude? mlátit hlavou o zeď, ?e má? na elektronech balóny.
V kapse má? 8.000,-

Nebo koupí? vět?í no name, které u? nebudou za 8.000,-, přezouvá? stejně dvakrát, kupuje? nové letní gumy a původní někde prodá? pod cenou a jsi +- na ceně originálů.
V kapse má? asi 4.000,- a na autě origo a kvalitní disky, které mu stejně slu?í nejvíc.

Nepřesvědčuji, mů?e? uva?ovat dál. :lol:
:lol:
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

kuta33 píše:Má? sice pravdu, ale...
Kdy? si koupí? origo na autě má? 16" elektrony s pneu 205/55x16, v?e zapsáno v TP, koupí? "jenom" zimní gumy + plecháče, které nemusí být nové a obuje?.

Nebo si koupí? za 8.000,- 15" no name, platí? dvakrát přezutí (plechy - Alu) a bude? mlátit hlavou o zeď, ?e má? na elektronech balóny.
V kapse má? 8.000,-

Nebo koupí? vět?í no name, které u? nebudou za 8.000,-, přezouvá? stejně dvakrát, kupuje? nové letní gumy a původní někde prodá? pod cenou a jsi +- na ceně originálů.
V kapse má? asi 4.000,- a na autě origo a kvalitní disky, které mu stejně slu?í nejvíc.

Nepřesvědčuji, mů?e? uva?ovat dál. :lol:
V?ak jsem říkal, ?e jsem ichtyl, tak se musím vyjádřit přesněji! Na autě budu mít gumy jednoho rozměru, a to 205/55 R16 letní a tentý? rozměr zimní, tak?e v techničáku se nic nemění. Tím pádem hodím i koupené zimní gumy na plechy, které nemusím kupovat nově, proto?e rozměr odpovídá. Má? pravdu, ?e budu přezouvat 2x, ale přezutí nestojí tolik jako nákup nových, příp. jetých plecháčů (nezapomeň, ?e je budu mít od výroby "zadarmo"), tak?e mlátit hlavou o stěnu nemusím a budu mít přezuto na pěkně dlouho. A poslední argument - právě, ?e "no name" na celé auto jsi schopný koupit i za 8.000 (o kvalitě mů?eme diskutovat, přiznávám), ale řekl bych, ?e vět?ina kluků tady stejně nemá origo Fiat elektrony a jak jim to jezdí! V prodejně mi hlásili, ?e jeden stojí 4.000! Kdy? to vezmeme je?tě úplně jinak, tak počítej se mnou - koupí? auto s origo elektronama o 16.200 drá? přímo z výroby, proto?e Ti nestačily plecháče. Na zimu musí? koupit 4x plecháče a 4x zimní gumu. Plecháče má? po 1.000, gumy po 2.000 a vychází Ti to celkem na 12.000, tak?e abys měl obutí na léto i na zimu, stálo Tě to 28.200 Kč. Pokud nepotřebuje? auto z výroby s originál elektronama, tak koupí? auto bez příplatku (= 16.200 Kč), na podzim koupí? 4x zimní gumu po 2.000 a ty hodí? na vyzuté plecháče (ceny přezutí nepočítám, není a? tak vysoká). Přes zimu pojezdí? a na jaro koupí? 4x elektrony "no name" po 2.000 a obuje? na ně odlo?ené letní gumy, které jsi na podzim shodil z původních plecháčů. V tom případě Tě to stálo celkem 16.000 Kč a to musí? uznat, ?e je méně, ne? 28.200 (asi o nějakých 12.200).
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

To by jsme si mohli dopisovat dlouho :wink: Vycházel jsem z toho, ?e Bravo je taky na 15" plechu, teď jsem se díval, ?e má výběr 15" 16". To je jiná.

Jinak taky jezdím na plechu a přezouvám, elektrony u? vybírám druhou zimu. :lol:
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

JardaK. píše: Ov?em kdy? jsem se nad tím zamyslel, při?el jsem na to, ?e do toho dáte víc, ne? jen tu navý?enou cenu! Vtip je toti? v tom, ?e za navý?enou cenu dostanete vlastně jenom místo jedněch disků druhé, trochu lep?í. Rozdíl mezi cenou původně nabízených disků a li?ákama Vám neodečtou a pneumatiky byste dostali tak jako tak, jen by byly na plecháčích.
Moje řeč a také jsem proto nákup li?áků ře?il později.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Du?an píše:
JardaK. píše: Ov?em kdy? jsem se nad tím zamyslel, při?el jsem na to, ?e do toho dáte víc, ne? jen tu navý?enou cenu! Vtip je toti? v tom, ?e za navý?enou cenu dostanete vlastně jenom místo jedněch disků druhé, trochu lep?í. Rozdíl mezi cenou původně nabízených disků a li?ákama Vám neodečtou a pneumatiky byste dostali tak jako tak, jen by byly na plecháčích.
Moje řeč a také jsem proto nákup li?áků ře?il později.
To bude určitě i můj případ, ale zase se budu mít na co tě?it (a na co ?etřit)! Je?tě by mohli vymyslet super multi eco airjet se spotřebou 2l/100 km a bude poryté jak pro nás, tak pro výrobce a ostatní budou mít smůlu!
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

Ja sem vedel hned ze chci velke kola a proto mame doma sporta.... :lol:
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Kdy? byly li?áky v základu, nebylo co ře?it.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Promazano.
Obrázek
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Tak zase jeden příspěvek k cenám - objednával jsem při konfigurování Brava Blue & Me a bylo mi v prodejně řečeno, ?e musím k tomu objednat ovládání autorádia na volantu za 4600 Kč, i kdy? mi přitom konfigurátor vytrvale hlásil, ?e jsou to neslučitelné prvky, proto?e při objednání B&M je k tomu automaticky ovládání na volantu za 0 Kč. Tak jsem se podvolil a se skřípěním zubů se smiřoval s my?lenkou, ?e mě Máňa bude stát zase o něco víc, ne? jsem plánoval. Přesto jsem napsal do fiatu.cz mejla, kde jsem jim vylíčil svou pochybnost o nutnosti něco takového kombinovat a ejhle, po dvou dnech mi při?la odpověď, ?e jsem měl pravdu já, u? prý mluvili i s dotyčným prodejcem a ten mi při telefonování potvrdil, ?e Fiat u? podmínky změnil tak, jak jsem si od začátku myslel i já. No, nekomentuju to dál, hlavně, ?e zase u?etřím. ?rotovné mi taky dali k dobru (25.000), tak?e budu mít Bravo dokonce za je?tě něco málo míň peněz, ne? kdy? jsem chtěl loni v půlce roku kupovat GP Racing 90 k 1,3 MJET. Ono by snad bylo lep?í počkat je?tě dal?í půlrok a koupím je?tě o plno peněz levněji. V ka?dém případě jedu zítra do prodejny pozměnit smlouvu a budu nekonečně čekat na dodání z Ito?ky!
Odpovědět