Fiat 500L

Témata týkající se ostatních modelů značky Fiat

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
motodědek
kolemjdoucí
Příspěvky: 24
Registrován: stř zář 23, 2009 9:04
Bydliště: Dolní Ole?nice

Re: Fiat 500L

Příspěvek od motodědek »

Ahoj.tak jsem se na starý kolena zamiloval,ale představte si,že né do baby ale do auta a to fiat 500L nejsem náhodou úchyl co myslíte? Velice kladně hodnotím desain venkovní a vnitřní.Co se mě ale už méně líbilo byl větší náklon v zatáčkách a pocitově slabší motor 1.4 než u mého Granďase 1,2 ovšem musím uznat +200Kg a syrový motor tak,že to bude asi tím. Ale celkový dojem1+.Ještě bych se chtěl někde svést s tím 2vácem.
Motodědek
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Re: Fiat 500L

Příspěvek od lolek »

Mellow píše:500L. Opět jsem se zamiloval. :)

Dodám jen, že by v průběhu příštích cca 2 let měla následovat prodloužená sedmimístná verze a také 4x4.
co jsem se bavil s prodejcem Fiatu ve znojmě, tak 7 místná verze by snad měla být už příští rok s názvem tuším 500XL :D
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Fiat 500L

Příspěvek od JardaK. »

F500L čeká na své prodeje, v Ostravě zatím nemají žádnou objednávku. Dočkáme se?
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Fiat 500L

Příspěvek od Dušan »

JardaK. píše:F500L čeká na své prodeje, v Ostravě zatím nemají žádnou objednávku. Dočkáme se?
kdžž jsem byl ny čumendě v MB, byla tam paní, která ko chtěla koupit v naftě
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Re: Fiat 500L

Příspěvek od lolek »

po brně už jezdí jedna bílá :) předpokládám, že když není polepená, tak by to nemusela být nějaká předváděčka :)
Jarous1
Návštěvník
Příspěvky: 151
Registrován: stř srp 08, 2007 10:46

Re: Fiat 500L

Příspěvek od Jarous1 »

Já bych ji vyměnil za Stilouše - časem, ale uvidíme, jaká motorizace :D . Řídil jsem 1,4 16V, ale do toho bych nešel, multijet nemají na zkoušku.
Mellow
Štamgast
Příspěvky: 201
Registrován: úte čer 30, 2009 12:11

Fiat 500L – novinka v médiích

Příspěvek od Mellow »

Fiat 500X, 500L Trekking a 500XL: Ještě více derivátů úspěšného retra

Rodina modelů s číslovkou 500 v názvu se má stát pilířem nabídky Fiatu.
http://www.auto.cz/fiat-500x-500-trekki ... etra-70925

Fiat 500L Trekking dorazil do Los Angeles, pod kapotou má až 160 koní

Nová verze Trekking se pod kapotou pyšní motorem z Abarthu 595. Mimo to má bohatší výbavu zahrnující hlasové ovládání, navigaci či 17palcová kola.
http://www.autoforum.cz/predstaveni/fia ... -160-koni/

Euro NCAP 2012: Fiat 500L – Pět hvězd pro rodinnou pětistovku

Italské mini MPV si z letošních testů Euro NCAP odváží plný počet hvězd a předvedlo dobré výsledky prakticky ve všech kategoriích.
http://www.auto.cz/euro-ncap-2012-fiat- ... ovku-71601
Jarous1
Návštěvník
Příspěvky: 151
Registrován: stř srp 08, 2007 10:46

Re: Fiat 500L

Příspěvek od Jarous1 »

Tak 500L má slibnej začátek. V itálii hned za první měsíc je celkově 10. nejprodávanější model. V čr za první víkend Fiat přijal cca 100 objednávek, což není špatný. Tak držím palce :)
Grande EVO
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: sob čer 11, 2011 2:13
Bydliště: Brno

Re: Fiat 500L

Příspěvek od Grande EVO »

100 objednavek za 1 vikend je vyborny :clap je to auto koncepci podobne v minulosti uspesnemu Fusionu tak snad bude mit v CR uspech
Fiat Punto EVO
muj 4 fiat
1 na LPG
Jarous1
Návštěvník
Příspěvky: 151
Registrován: stř srp 08, 2007 10:46

Re: Fiat 500L

Příspěvek od Jarous1 »

Snad ano, teď ještě nějaký použitelný benzin a začnu uvažovat o nástupci Stilouše.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Fiat 500L

Příspěvek od Dušan »

Fiat USA - předně zajímavá 500 L
http://www.fiatusa.com/en/
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
FRIMICO
Štamgast
Příspěvky: 693
Registrován: úte bře 20, 2012 20:04
Bydliště: Schonlinde

Re: Fiat 500L

Příspěvek od FRIMICO »

Už jsem na ni koukal(500 L)a moc mě nenadchla.Asi to bude tím že jsem začínal na její babičce 500.Dodnes mě mrzí že jsem ji posĺal do světa a nenechal si ji jako veterána.Ale tu novou nechci nikomu hanit ,to ne.Ani jsem nekoukal na cenu,ale ta klasická se prodávala okolo500 tisíc a tak se nedivím že na silnici potkám 1-2 za rok.
Jezdím jen tak rychle jak můj strážnej anděl dokáže lítat.
Maco
kolemjdoucí
Příspěvky: 48
Registrován: sob led 07, 2012 18:23

Re: Fiat 500L

Příspěvek od Maco »

Ahoj, tak jsme se byli podívat na 500L, zvenčí je nádherné, interiér se mi taky líbil dokud jsem si nesedl, sedadla jsou hodně prťavá, daleko menší než v puntu, nejvíc mě zklamalo že jsem si za sebe nesedl (kvůli tomu plastovému bebechu na předním opěradle) sice měřím 194cm ale např. v Citroenu C3 Picasso nebo Hyundai IX20 jsem si bezproblému za sebe sedl, jinak jízda pohodlná, ovládání auta příjemné, i ten základní motor 1.4 mi vyhovoval, pro městský a okrskový provoz bohatě dostačující, škoda té vnitřní prostornosti, 500L jsme museli z výběru vyškrtnout...
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Fiat 500L

Příspěvek od Dušan »

Maco píše:nejvíc mě zklamalo že jsem si za sebe nesedl (kvůli tomu plastovému bebechu na předním opěradle) sice měřím 194cm ale např. v Citroenu C3 Picasso nebo Hyundai IX20 jsem si bezproblému za sebe sedl, jinak jízda pohodlná, ovládání auta příjemné, i ten základní motor 1.4 mi vyhovoval, pro městský a okrskový provoz bohatě dostačující, škoda té vnitřní prostornosti, 500L jsme museli z výběru vyškrtnout...
No měříš sice dost, ale zajímalo co většího kromě autobusu ještě existuje. Já mám 182 cm a místo luxus.
Schválně napiš v jakém autě máš více prostoru
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Maco
kolemjdoucí
Příspěvky: 48
Registrován: sob led 07, 2012 18:23

Re: Fiat 500L

Příspěvek od Maco »

Dušan píše:No měříš sice dost, ale zajímalo co většího kromě autobusu ještě existuje. Já mám 182 cm a místo luxus.
Asi jsem to špatně napsal, protože mé první slovo po otevření dveří bylo "autobus" :) ale po usednutí mi vadily ty malé sedadla (krátký sedák i opěradlo) a v zadu jsem měl kolena hodně vysoko v úrovni toho plastového výčnělku od předního opěradla a kvůli tomu jsem si za sebe nesedl... jinak vzdušný prostor fajn (nad hlavou i do šířky OK)... ale např. v puntu jsou větší i pohodlnější sedadla
Dušan píše:Schválně napiš v jakém autě máš více prostoru
Hyundai IX20... když jsem si sedl za sebe tak jsem měl cca 10cm místa před koleny, a sedadla jsou příjemně velká... akorát tam zas povrzával interiér a podvozek byl takový tvrdý (uskákaný), takže každé auto má něco...

Jinak neberte mě prosím, že tady haním 500L. Jen jsem napsal svůj názor jako zájemce o koupi auta, a ne jako nadšenec značky Fiat ikdyž mám doma dva Fiaty :)
Odpovědět