Poznávací znamení - samolepky

Připomínky, rady, tipy....

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Poznávací znamení - samolepky

Příspěvek od Tommy »

Tak mne napadlo, ?e bychom si mohli domluvit nějáké poznávací znamení, abychom se navzájem poznali (Myslim zde lidi z fora). Třeba nějákou samolepku...?
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Honza
VIP uživatel
Příspěvky: 238
Registrován: pon úno 26, 2007 21:16
Bydliště: Bystřice n/O.

Příspěvek od Honza »

Bezva nápad, zkuste někdo udělat nějakou značku, výborná by byla třeba ta, co mají v Itálii jako Grande Punto club. Kdyby byla tro?ku vět?í, ne? je např. dálniční známka, mohlo by to klidně být na předním skle.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Já u? jsem o nějaké samolepce také přemý?lel. Návrh dovezu na sraz do Ratmírova. Mů?eme to tam (a následně na webstránkách) prodiskutovat.
Jinak, kdy? jsem byl na tuning srazu na Rozko?i (viz fotky v tuning srazech), členové Punto tuning fans (www.punto.tuned-cars.cz) měli pěkná černá trika. Mo?ná by také podobná stála za úvahu.
Tak?e ahoj v Ratmírově.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

ví?, ?e sem o trikách taky přemý?lel?

třeba tady http://www.t-shock.cz/?page=flash určitě bude více firem, klikl sem hned na první odkaz
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

tie nalepky nie su zly napad, aj ked za jazdy nie je sanca ze by sme sa spoznali.. to nestihnem ani precitat spz-ku, nie hladat nejaku nalepku.. ale samozrejme ked take auto uvidim niekde na parkovisku, viem ze mu mozem nechat za stieracom odkaz :D
a este keby na tych samolepkach boli aj nase prezivky, ze by sme vedeli kto konkretne to je :D
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

nie som grafik, ale vychadzal by som s napisom PUNTO s tym pandrlakom a mozno dole vlajky cz a sk (ci mozno naopak, nech mame slovenskocesko) :wink:
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Místo samolepek by také mo?ná byly dobré i podlo?ky pod SPZ. Existuje dost firem, které by tabulky potiskly.
Co se týká rozměrů, české i slovenské SPZ (RZ) mají určitě stejné rozměry. Mám dojem, ?e v rámci EU (kromě výjimek) jsou rozměry normalizované (polské, německé, ...)
Ty trika by nebyly ?patné, probereme na Bumballu a mohli bychom prodiskutovat návrhy na webu.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Poznávací znamení

Příspěvek od Pepa B. »

Tommy píše:Tak mne napadlo, ?e bychom si mohli domluvit nějáké poznávací znamení, abychom se navzájem poznali (Myslim zde lidi z fora). Třeba nějákou samolepku...?
..dávám hlas nějaké pěkné podlo?ce pod značky.. :wink:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

no na ty rámečky by tak kdy?tak ?li dát jen nálepky...;) Jinak pro trička jsem v?ema pěti. Bohu?el také nejsem grafik, jestli se tu nějáký skrývá a? se přihlásí bez mučení :mrgreen: Snad to bude vidět http://www.itriko.cz/sestaveni-tricka#edit udělal sem nějákej návrh trika...
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Obrázek


Já bych si představoval něco takového, samozřejmě se mů?e pou?ít i jiný obrázek a font. Na zadní stranu bych dal fotografii z nějákého na?eho srazu, co říkáte? Třeba mě by se mo?ná líbila víc ta fotka z pozvánky...
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Já bych spí?e volil jednobarevný motiv, např. na černém triku bílou obrysovou siluetu GP-čka s vhodným nápisem - GRANDE PUNTO CLUB, GRANDE PUNTO FANS, nebo CZECH AND SLOVAK GRANDE PUNTO CLUB a k tomu třeba název webových stránek. Samozřejmě text by měl korespondovat s textovou úpravou těchto webových stránek.
Cose týká samolepek, nejjednodu??í by asi byla samolepka na podlo?ku RZ (i kdy? jsem uva?oval o jejich odstranění). Samolepka na přední sklo by z důvodu mo?ného ?ikanování ze strany policie a později i STK nebyla nejvhodněj?í.
Naposledy upravil(a) Dušan dne čtv kvě 31, 2007 19:24, celkem upraveno 1 x.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

to se kdy?tak něják dohodnem na srazu..., alespoň nás sedm, nebo kolik nás je...
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Kdy?tak si mů?ete stáhnout obrys trika a zkusit svůj návrh, ten pak po?lete na mail Grande_punto zavináč centrum.cz a uděláme hlasování! Tak?e směle do toho!
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Jeliko? je zde ji? del?í dobu klid, zkusil jsem udělat návrh na nenápadnou samolepku GP FANS. Myslím, ?e by bylo zbytečné do ní umis?ovat nějaký obrázek. Upozorňuji, ?e je to děláno ručně, ne ve 100 % kvalitě. Volil jsem černý podklad, aby tolik nedrá?dila na předním okně. Vzhledem k tomu, ?e přední i zadní okno má černé orámování, vpředu by průhledné plochy skla zabrala jenom kousíček, vzadu by do průhledu skla nezasáhla vůbec.
P.S. Webová stránka je vymy?lená, ale myslím, ?e by se nějak takto mohla nová webová nazývat.
Budu rád, pokud se zde objeví návrhy dal?í.

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) Dušan dne pát říj 26, 2007 16:51, celkem upraveno 2 x.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

Du?an: tak klobuk dole, toto je podla mna SUPER!
tu prednu by som dal mozno kusok mensiu a ak by nalepky mali priesvitny podklad, tak by nezavadzali vobec, ale ten napad umiestnit ju do rohu, to sa mi fakt paci :idea: :D
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Odpovědět