Klubové stránky WWW.GPFANS.CZ

Připomínky, rady, tipy....

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

tak?e věc se má jinak :D
původně jsem udělal template (viz obrazek nahoře), ?e si ho vlastnoručně nakoduju, jen?e umím jan statické stránky a ty bylo té?ké spravovat (nutná znalost html,php,css), tak?e jsem se rozhodl, ?e vyu?iju nějakej hotovej redakční systém, vybral jsem WordPress ... potom jsem musel najít vhodnej template, který by byl jednoduchej + pěknej ... potom jsem ho musel upravit trochu do barviček (pořád se dolaďuje) a zatím jsem se dostal do tohoto bodu - www.gpfans.ic.cz (toto jsem si regnul jen na testování a naučení se s WordPressem)

tak?e se mů?ete podívat na ten web (www.gpfans.ic.cz) a ten mi tu shodno?te, co se vám líbí + co ne (jak jsem říkal, je ve vývoji, tak?e se bude je?tě spoustu věcí měnit)
lukin
Štamgast
Příspěvky: 479
Registrován: čtv dub 02, 2009 1:20
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukin »

ja jsem klidne pro :D a zaplatim i poplatek ale co se jedna vytvareni a vedeni webu jsem antitalent :D
Fiat Grande Punto 1.2 - Dynamic,cerna crossover
Bývalé_Golf III tuning
Skoda120 tuning
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Začnu zvolna po etapách .........
lolek píše:
Du?an píše:Děkuji za snahu.
hmm, myslel jsem si, ?e mě něčím překvapí?, ale koukám, ?e se nic nezměnilo a si proti v?emu novému ...
Diví? se?
lolek píše:a proč to dělám? proto?e si myslím, ?e si zaslou?íme lep?í hosting, ne? nám nabízí free hosting, který há?e mnoho chyb (klidně 10x denně)
?e by www.grandepuntofans.wgz.cz házel nějaké chyby jsem si nev?iml
lolek píše:a je pomalý + nový web nabízí více prostoru pro prezentaci klubu, fotek ze srazů atd.
Myslím ?e si plete? webovky s fórem, které vykazuje občas chyby a vlastně ho pou?ívá? dál
A jak je to s volným místem pro webovky grandepuntofans? Jak mů?e? vědět kolik nabízí volnémo prostoru? :D
Já Ti to prozradím:
Obrázek

Navíc na www.gpfans.ic.cz jsem toho moc neviděl
To? pro začátek....
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

Du?an píše: ?e by www.grandepuntofans.wgz.cz házel nějaké chyby jsem si nev?iml
Ano, má? pravdu, tyto webovky nevyhazují chyby, jen?e je to co? opět freehosting (reklamy - ano je tu jen jedna a dole, ale je) s minimem volného prostoru ... nehledě na to, ?e by chtělo opravit to pozadí tý stránky, proto?e je otřesný
Du?an píše: A jak je to s volným místem pro webovky grandepuntofans? Jak mů?e? vědět kolik nabízí volnémo prostoru? :D
Já Ti to prozradím:
Obrázek
a to si myslí?, ?e je dost? neřekl bych ... ví?, na svůj hosting toho mů?e? vlo?it více, třeba takovej eLearn, aby se neustále nemusel uploadovat na edisk (apod), kde stejně po chvilce zmizne

Du?an píše: Navíc na www.gpfans.ic.cz jsem toho moc neviděl
čím to asi bude? ?e by tím, ?e je to v provozu cca 6h a ladí se překopání barevného schématu a navíc nevidím důvod tam vkládat milion obsahu, to co je důle?ité tam vidí? - je?tě přidělám fotogalerii (prozatím se s tím učím), ale pokud chce?, mů?u ti poslat odkaz na Admin stránku + heslo, a? se podívá?, jak to v tom rozhraní vypadá


nehledě na to, ?e nevidím důvod, proč mít 2 free domeny, kdy? mů?em mít jednu - jednoduchou k zapamatování (gpfans.cz) kde by bylo v?e
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

ví? jak mi to připadá, jak kdyby ses bál, ?e ti vemu tvoji hračku ... si přeci admin jak na tomto foru, tak na fans stránkách ... jen?e tak to opravdu není
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

jinak pokud bych měl srovnat www.grandepuntofans.wgz.cz a www.gpfans.ic.cz podle vzhledu (co? je 70% uspěch webových stránek) tak je snad výsledek jasnej ne? (nemyslím, to tak, ?e bych se chtěl něčím chlubit - je to jen upravenej tamplate, ale tohle ti prostě freehosting nenabídne)

ale hlavní věc, proč se o něco sna?ím, je přetáhnout forum na placený STABILNÍ hosting, to ?e se přestehuje dal?í stránka, to je u? jen bonus - prostě chci ze 2 webových stranek udělat 1

jen?e mě příde, ?e ty vůbec nic nechce? měnit, se v?ím si spokojenej ...

co takhle nechat lidi se vyjádřit v anketě? přeci je to taky jejich klub ...
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Du?an píše:Začnu zvolna po etapách .........
To? pro začátek....
.. a pro konec:
K současnému návrhu nových webovek mohu říct jen to, ?e zatím nemám ponětí co v?echno tam chce? nahodit.
Chybí mi tam zároveň to to základní a to je logo.
lolek píše:jinak pokud bych měl srovnat www.grandepuntofans.wgz.cz a www.gpfans.ic.cz podle vzhledu (co? je 70% uspěch webových stránek) tak je snad výsledek jasnej ne?
8)
lolek píše:ale hlavní věc, proč se o něco sna?ím, je přetáhnout forum na placený STABILNÍ hosting, to ?e se přestehuje dal?í stránka, to je u? jen bonus - prostě chci ze 2 webových stranek udělat 1
Zatím si nedovedu představit.
Zároveň bych nechtěl, abychom při?li o celý obsah dosavadního fóra.
lolek píše:jen?e mě příde, ?e ty vůbec nic nechce? měnit, se v?ím si spokojenej ...
co takhle nechat lidi se vyjádřit v anketě? přeci je to taky jejich klub ...
Ano i já jsem spokojený.
A co nechat lidi vyjádřit se? Nikomu nebráním ........ nemů?u za to, ?e se nikdo kromě mě za celé odpoledne nevyjádřil.

Kdysi jsme se tu domlouvali, ?e stránky budou jen prezentace klubu, v?e ostatní, ?e se bude odehrávat na fóru.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

lolek píše:ví? jak mi to připadá, jak kdyby ses bál, ?e ti vemu tvoji hračku ... si přeci admin jak na tomto foru, tak na fans stránkách ... jen?e tak to opravdu není
Jinak o hračku mi vůbec nejde :D

Co se týká fóra, ze 4 moderátorů jsem byl a? poslední díky Teddymu86, proto?e jsem se na tu divočunu tady namohl u? koukat, co? mů?e? vidět v Archivu a v průběhu zamykání nových dublovaných témat.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

ok, hele ví? co ... promluvíme si o tom na srazu, to bude podle mě nejlep?í :) jinak samozřejme, pokud bychom se stěhovali na novou doménu, tak priorita je zachování celeho obsahu tohoto fora (co? ale lze udělat jednodu?e - zalohovat databazi a následně ji překopírovat), ale o tom asi a? na srazu, tam to piva půjde líp :D
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

tak i kdy? stále není jisté, jak to dopadne, tak jsem pokračoval ... a to měnící se obrázky v headeru po přechodu na jinou stránku či aktualizací (pokud se nakonec domluvíme, tak tam bych rád uveřejnil klubová auta) ... obdobně to máme na FBK a u?ivatele si to pochvalují, ?e tam mů?ou předvest fotky svých mazlů :)
Uživatelský avatar
Buchtič
Site Admin
Příspěvky: 219
Registrován: pon srp 30, 2010 16:36
Bydliště: Broumov/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buchtič »

Pokud byste potřebovali pomoc a? u? s kódováním nového webu (Wordpress či jiný RS) nebo s přechodem po ICF nebo sólo na vlastní hosting (ten jsem chtěl stejně navrhnout, jeliko? odezva fóra je fakt na ránu), neváhejte se mi ozvat :)
Fiat Punto 60 SX Cult 5DV black -> Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 5DV black
Osobní blog o IT
Obrázek
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

dneska na gpfans.ic.cz přidán chat na pokec či rychlé rady ... tak?e mů?ete zkusit

+ mo?nost registrování (dají se později nastavit i nějaký pravomoci na webu, ale hlavně mů?ete v chatu psát pod svým jménem)
+ rozchodil jsem přímý odkaz na forum z menu :)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Konečně jsem vyrobil klubového maskota :wink:

Obrázek
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Klubové stránky WWW.GPFANS.CZ

Příspěvek od Dušan »

Podívejte se na obsah svých nicků na http://gpfans.cz/clenove-grande-punto-fans/ a zasláním obrazových i textových materiálů na gpfans@centrum.cz můžete své nicky novelizovat.

To samé platí pro ty, kteří chtějí do členů přidat.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Klubové stránky WWW.GPFANS.CZ

Příspěvek od Dušan »

Děkuji Buchtičovi za dnešní přidání Timo, benja a aktualizaci FRIMICO a KoreckyD
Naposledy upravil(a) Buchtič dne ned kvě 26, 2013 16:02, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Poslední příspěvek se necituje!!!
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Odpovědět